ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii
Samsung Galaxy Z Flip3 bez 5G

Samsung Galaxy Z Flip – wytrzymałość. Czy ekran tak naprawdę nie jest ze szkła?

Autor: Michał Derej Kategoria: Newsy

Samsung Galaxy Z Flip to kolejne podejście koreańskiego giganta do tematu składanych smartfonów. Muszę przyznać, że jest ono bardzo ciekawe i udane – urządzenie prezentuje się naprawdę rewelacyjnie, a możliwość składania go do dwa razy mniejszej postaci może przydać się w wielu sytuacjach. Wczoraj Łukasz w jednym z artykułów pisał o wnętrzu smartfona i tym, czy łatwo je naprawić. Dzisiaj natomiast przyjrzymy się innej istotnej kwestii – czy Samsung Galaxy Z Flip jest wytrzymały?

Galaxy Z Flip – wytrzymałość. Według Samsunga szkło wcale nie jest… szkłem

Zack z kanału JerryRigEverything postanowił przyjrzeć się wytrzymałości Galaxy Z Flip. Wygląda na to, że ten smartfon z testami poradził sobie znacznie lepiej niż konkurent od Motoroli – kultowy model razr. Niestety okazuje się jednak, że nie wszystko, co Samsung mówił o swoim nowym urządzeniu, okazało się być prawdziwe. Podczas testu wyświetlacza Zack odkrył, że ten tak naprawdę nie jest wykonany z żadnego materiału, który choć trochę przypomina szkło, ponieważ ma on wszystkie właściwości plastiku i porysować można go nawet paznokciem. Nie jest to dobra wiadomość dla konsumentów, ponieważ koreański gigant na swojej stronie wciąż wspomina o „rewolucyjnym szkle”. Nieładnie…

Zobacz też: Czy pobieracie aplikacje z tego sklepu? Jeśli tak, to uważajcie!

Reszta elementów Galaxy Z Flip na szczęście sprawdziła się doskonale. Nowy mechanizm służący do składania smartfona poradził sobie z pyłem i kamyczkami oraz wytrzymał słynny bend test. Relację z pozostałych testów jak zwykle zobaczyć możecie na powyższym filmie z kanału JerryRigEverything – zachęcam was do obejrzenia go, ponieważ jest bardzo interesujący. Dajcie znać w komentarzach, co sądzicie o ekranie Galaxy Z Flip. Czy uważacie, że reklamowanie go w taki sposób jest uczciwe?

Źródło: JerryRigEverything

Sprawdź najnowsze wpisy