Stranger Things to jeden z najpopularniejszych seriali w portfolio Netflixa. Do chwili obecnej doczekał się on trzech sezonów, jednak czwarty jest już w produkcji. Dziś platforma zdecydowała się zrobić walentynkowy prezent największym fanom wymienionego serialu – pierwszy zwiastun czwartego Sezonu Stranger Things wylądował w Sieci i zdradza losy uwielbianej postaci.

Pierwszy zwiastun Stranger Things 4 już dostępny w Internecie!

Pierwszy zwiastun Stranger Things 4 znajduje się powyżej. Akcja serialu przeniosła się do Rosji, a cała zajawka trwa niecałą minutę. Jej najbardziej interesujący fragment to końcówka, bo właśnie pod koniec Netflix zdecydował się podzielić z nami losami postaci Jima Hoppera, uwielbianego szeryfa, który rzekomo zginął w ostatnim odcinku trzeciego sezonu. Teraz jesteśmy jednak pewni, że Hopper przeżył i ma się całkiem dobrze, mimo ciężkich robót, do których wykonywania został zmuszony.

Zobacz także: Oficjalna wersja mobilnej przeglądarki Firefox Preview będzie miała ograniczone wsparcie dla rozszerzeń

Fabuła czwartego sezonu Stranger Things bez wątpienia będzie się kręcić wokół wymienionego wyżej bohatera, choć jak możemy przeczytać w informacji prasowej, nie tylko, bo w USA pojawiło się nowe zagrożenie, z którym będą musieli poradzić sobie nastolatkowie. Co więcej, Netflix informuje, że nowy sezon zapowiada się do tej pory na najstraszniejszy. Data premiery Stranger Things 4 nie jest jeszcze znana, choć najprawdopodobniej odbędzie się latem.

Źródło: YouTube

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Kacper Kościański

Pasjonat nowych technologii, dobrych seriali i gier.