Play udostępnił użytkownikom pakietu podstawowego Play NOW TV BOX produkcje National Geographic w rozdzielczości 4K. To rozszerzenie biblioteki filmów przyrodniczych i popularnonaukowych, które już wcześniej były dostępne.

Jeszcze więcej National Geographic dla abonentów Play

Użytkownicy pakietu podstawowego Play NOW TV BOX zyskali dostęp do katalogu Świat w 4K. Katalog ten zawiera m.in. serię Opowieść o człowieczeństwie, w której Morgan Freeman podróżuje po świecie i wyjaśnia tajemnice, które budzą ciekawość ludzi.

play national geographic

Play chwali się, że National Geographic Play jest pierwszym na polskim rynku telewizyjnym serwisem popularnonaukowym na żądanie. Platforma posiada kilkadziesiąt różnych bloków tematycznych. Widzowie znajdą wśród nich programy przyrodnicze, ale także produkcje związane z historią, społeczeństwem czy kryminalistyką. Play zapewnia, że dostępne produkcje posiadają zarówno walory edukacyjne, jak i wartość rozrywkową. Materiały dostępne w katalogu mają być dostosowane dla osób w różnym wieku. Twórcami niektórych produkcji dostępnych na platformie są filmowe sławy. Chodzi o takie osoby, jak Darren Aronofsky, Ron Howard, James Cameron, Leonardo DiCaprio, Will Smith czy Antonio Banderas.

Czytaj także: Polskie firmy nie dbają dostatecznie o cyberbezpieczeństwo

Play NOW to aplikacja i strona www z kanałami telewizyjnymi i nagraniami wideo dostępnymi w cenie abonamentu. Dostęp do poszczególnych programów i zasobów zależy od tego, czy jesteśmy klientami Play i z jakiej oferty operatora korzystamy. Dostęp do Play NOW TV BOX w przypadku większości ofert abonamentowych wiąże się jednak z comiesięczną dopłatą w wysokości 10 zł. Wyjątek stanowią najdroższe pakiety. Tam Play wlicza NOW TV BOX w cenę.

źródło: informacja prasowa

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Mateusz Nowak

Student dziennikarstwa i komunikacji społecznej, interesują go nowe technologie, a także kwestie społeczne i polityczne. W wolnym czasie czyta, słucha muzyki (głównie hip-hop) lub ćwiczy na siłowni.