HBO GO to absolutna czołówka, jeśli chodzi o popularność w branży serwisów streamingowych z filmami i serialami w ofercie. A skoro już o filmach i serialach w ofercie mowa, to trzeba wspomnieć, że HBO GO regularnie aktualizuje swoją bibliotekę, dodając do niej nowości, a niekiedy usuwając produkcje, których nie opłaca się dłużej utrzymywać. Dziś mamy do czynienia z obiema tymi przykładami, bowiem na platformie pojawiły się dwie nowe pozycje, a jedną usunięto. Z pełną listą zmian można się zapoznać w dalszej części tekstu.

Aktualizacja biblioteki platformy HBO GO – czwartek, luty 2020

HBO GO

HBO GO niemal codziennie dodaje coś do swojej biblioteki. Dziś w ofercie platformy także się trochę pozmieniało. Zacznijmy jednak od dobrych wieści, czyli tytułów, które dodano. Ich pełna lista prezentuje się następująco:

  • Prezydent z kreskówki (2018) [odcinek S03E03] [+ audio, + napisy] – gatunek: komedia, kraj pochodzenia: Stany Zjednoczone
  • Romeo i Julia: Poza słowami (2019) [+ audio, + napisy] – gatunek: dramat, kraj pochodzenia: Stany Zjednoczone

Zobacz także: „Tryb bardzo niskiego zużycia energii” trafi do smartfonów z serii Pixel? Tak sugeruje fragment kodu

To by było na tyle, jeśli chodzi o dzisiejsze nowości – dodano tylko nowy odcinek serialu i film. Niestety na tym aktualizacja biblioteki się nie kończy, bo usunięto też film „Nieposłuszne” (gatunek: dramat, kraj pochodzenia: Stany Zjednoczone) z 2018 roku. Choć dzisiejszy dzień dla fanów HBO GO nie jest zbyt ciekawy, to należy pamiętać, że zawsze mogło być gorzej.

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Kacper Kościański

Pasjonat nowych technologii, dobrych seriali i gier.