Samsung Galaxy S20 plus ultra premiera specyfikacja cena dostepnosc

Galaxy S20 i Galaxy S20+ będą dostępne w nowych kolorach

Newsy

Rodzina Galaxy S20 od Samsunga została zaprezentowana przedwczoraj, co oznacza, że jedną z największych premier roku mamy już za sobą. Najnowsze flagowce zostały przyjęte bardzo ciepło i od razu wzbudziły ogromne zainteresowanie. Docelowo Galaxy S20 i Galaxy S20+ miały być dostępne w trzech wersjach kolorystycznych. Wygląda jednak na to, że klienci będą mieli jednak nieco większy wybór, jeśli chodzi o kolory S-dwudziestek.

Samsung Galaxy S20 w wielu wersjach kolorystycznych

Na premierze dowiedzieliśmy się, że Samsung Galaxy S20 będzie dostępny w szarej, błękitnej i różowej wersji kolorystycznej. Z kolei Galaxy S20+ w szarej, błękitnej i czarnej. Wygląda jednak na to, że oba smartfony trafią do sprzedaży także w kolorze białym (Cosmic White), który na przykładzie Galaxy S20+ można zobaczyć na pierwszym z powyższych zdjęć. Wspomniane zdjęcie widnieje na koreańskiej, włoskiej i hiszpańskiej stronie Samsunga.

Nie przegap
Co oznacza dla programisty brak usług Google?
jedna aplikacja gms hms jak to zrobic programowanie
Na pewno wielu z Was zwróciła dziś uwagę na premierę smartfonów Huawei z serii P40. Właśnie ruszyła ich przedsprzedaż, a to oznacza, że już niedługo do pierwszych użytkowników trafią flagowe smartfony inne niż te, do których się przyzwyczailiśmy. Największa różnica polega na tym, że brak w nich usług Google. Zamiast w Google Mobile Services (GMS) będą wyposażone […]

Zobacz także: Nie tylko Galaxy S20 – Samsung pokazał nowe powerbanki oraz ciekawą ładowarkę samochodową

Jeśli zaś chodzi o Galaxy S20+ w kolorze czerwonym i niebieskim, to najprawdopodobniej mamy do czynienia z edycjami ekskluzywnymi dla operatorów lub sprzedawców detalicznych. Dla przykładu, oba kolory w Stanach Zjednoczonych będą dostępne tylko w sieci sklepów Best Buy. Na chwilę obecną nie wiemy, czy którakolwiek z omawianych wersji kolorystycznych trafi do Polski, jednak jest na to spora szansa. Seria Galaxy S20 pojawi się na sklepowych półkach już 13 marca.

Źródło: GSMArena


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x