Samsung to prawdziwy gigant, który ma w swoim portfolio wiele różnych produktów. Przedwczoraj odbyła się premiera wyczekiwanej rodziny Galaxy S20, jednak to nie wszystko, co pokazał Samsung. Otóż firma zaprezentowała światu także dwa nowe powerbanki oraz ładowarkę samochodową, czyli produkty, którym się dziś przyjrzymy.

Nowe powerbanki i ładowarka samochodowa od Samsunga

Zacznijmy od powerbanków. Samsung pokazał dwa modele o pojemności 10000 mAh, które wspierają szybkie ładowanie o mocy 25 W. Pierwszy obsługuje ponadto ładowanie indukcyjne oraz posiada dwa porty USB-C, za pomocą których można ładować dwa smartfony jednocześnie. Z kolei w drugim jeden port USB-C wymieniono na USB-A.

Zobacz także: [Promocje dnia] telewizor Philips 55OLED754/12, laptop MacBook Pro 16, słuchawki Sony MDR-ZX330BT i więcej w fenomenalnych cenach!

Jak już wspomniałem w tytule, na powerbankach się nie kończy, bo Samsung zaprezentował też dość ciekawą ładowarkę bezprzewodową. Gadżet posiada wyjście USB, które wspiera szybkie ładowanie o mocy 15 W oraz wyjście USB-C, które umożliwia ładowanie 45 W. Warto wspomnieć, że jedynymi urządzeniami Samsunga, które na chwilę obecną wspierają szybkie ładowanie 45 W, są smartfony Galaxy S20 Ultra i Galaxy Note10+. Co więcej, do ładowania 45 W potrzebny będzie dedykowany kabel 5A.

Powerbank z bezprzewodowym ładowaniem na być sprzedawany w cenie 80$ (ok. 313 zł) – cen pozostałych produktów nie znamy. Ich data wejścia do sprzedaży na razie również pozostaje tajemnicą.

Źródło: GSMArena

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Kacper Kościański

Pasjonat nowych technologii, dobrych seriali i gier.