Appspirina – Android dla zuchwałych

Jakub Bereziewicz 2011-08-17

android_resources

27 sierpnia 2011 na Polsko-Japońskiej Wyższej Szkole Technik Komputerowych w Warszawie odbędzie się pierwsza Appspirina – konferencja współorganizowana przez Google Technology User Group Poland i poświęcona zaawansowanemu programowaniu na Androida.

Wydarzenie jest całodniowe oraz bezpłatne, zapisy pod adresem: http://appspirina.com

Oprócz tego eventu w ramach Appspiriny prowadzone będą również inne, regularne spotkania dla developerów aplikacji mobilnych, z dużym naciskiem na praktyczną wiedzę oraz networking.

Na najbliższym spotkaniu programiści dowiedzą się jak zbudować poprawny interfejs użytkownika, korzystając z bogactwa androidowych kontrolek, styli oraz dostępnych narzędzi; oprócz tego pokazane zostanie w jaki sposób działa system Android od warstwy layoutów począwszy na ADK oraz niskopoziomowym programowaniu i portowaniu Androida na różne urządzenia skończywszy; odbędzie się również prezentacja narzędzi, które ułatwiają pracę programisty – skupimy się głównie na testowaniu aplikacji.

Appspirina to też rozmowy z innymi developerami z całej Polski oraz przegląd rozwiązań sprzętowych – będzie na co popatrzeć.

Wystąpienia będą miały mocno programistyczny charakter, także jeśli nie lubisz oglądać i analizować kodu – to wydarzenie nie jest dla Ciebie. W przeciwnym wypadku – serdecznie zapraszamy do wspólnej nauki i zabawy!

Do zobaczenia! 
Łukasz Anwajler
Appspirina.com
  • janusz-joe

  Czy będzie livestram, albo nagranie ?

  • Łukasz Anwajler

   Będzie nagranie.

   • marsjaninzmarsa

    To dobrze… bardzo się nastawiałem na udział, ale ta data kompletnie mi nie pasuje (akurat na ten weekend wyjeżdżam z Warszawy)… 🙁