android_resources

27 sierpnia 2011 na Polsko-Japońskiej Wyższej Szkole Technik Komputerowych w Warszawie odbędzie się pierwsza Appspirina – konferencja współorganizowana przez Google Technology User Group Poland i poświęcona zaawansowanemu programowaniu na Androida.

Wydarzenie jest całodniowe oraz bezpłatne, zapisy pod adresem: http://appspirina.com

Oprócz tego eventu w ramach Appspiriny prowadzone będą również inne, regularne spotkania dla developerów aplikacji mobilnych, z dużym naciskiem na praktyczną wiedzę oraz networking.

Na najbliższym spotkaniu programiści dowiedzą się jak zbudować poprawny interfejs użytkownika, korzystając z bogactwa androidowych kontrolek, styli oraz dostępnych narzędzi; oprócz tego pokazane zostanie w jaki sposób działa system Android od warstwy layoutów począwszy na ADK oraz niskopoziomowym programowaniu i portowaniu Androida na różne urządzenia skończywszy; odbędzie się również prezentacja narzędzi, które ułatwiają pracę programisty – skupimy się głównie na testowaniu aplikacji.

Appspirina to też rozmowy z innymi developerami z całej Polski oraz przegląd rozwiązań sprzętowych – będzie na co popatrzeć.

Wystąpienia będą miały mocno programistyczny charakter, także jeśli nie lubisz oglądać i analizować kodu – to wydarzenie nie jest dla Ciebie. W przeciwnym wypadku – serdecznie zapraszamy do wspólnej nauki i zabawy!

Do zobaczenia! 
Łukasz Anwajler
Appspirina.com
 

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Jakub Bereziewicz

Z wykształcenia finansista/manager - studiował na SGH, NUS, LSE, Harvard University oraz Tsinghua University. Prywatnie - od dwunastu lat pasjonat mobilnych technologii. Developer Symbiana UIQ, użytkownik Androida od czasów HTC Dream (G1).