MWC 2020

MWC 2020 mimo wszystko się odbędzie

Newsy

Targi MWC 2020 planowo miały się rozpocząć 24 lutego w poniedziałek i trwać do 27 lutego (czwartek). Problem w tym, że z obecności na wydarzeniu zrezygnowało już bardzo wiele światowych firm z Sony, Amazonem, Facebookiem i LG na czele. Z tego też powodu MWC 2020 stanęło pod znakiem zapytania. Dziś organizatorzy zwołali awaryjną naradę, by zadecydować o ostatecznych losach targów. Wygląda na to, że MWC 2020 mimo wszystko się odbędzie.

Fani nowych technologii mogą odetchnąć z ulgą – Mobile World Congress 2020 jednak się odbędzie

MWC logo

Jak powszechnie wiadomo, cały czas trwa epidemia koronawirusa, który zebrał już spore żniwo. To właśnie z jego powodu tak wiele wielkich światowych firm zdecydowało się nie przyjeżdżać na targi MWC 2020, które co roku mają miejsce się w Barcelonie. Jak podaje hiszpańska gazeta NIUS, GSMA zdecydowało, że i w tym roku MWC mimo wszystko się odbędzie.

Nie przegap
Co oznacza dla programisty brak usług Google?
jedna aplikacja gms hms jak to zrobic programowanie
Na pewno wielu z Was zwróciła dziś uwagę na premierę smartfonów Huawei z serii P40. Właśnie ruszyła ich przedsprzedaż, a to oznacza, że już niedługo do pierwszych użytkowników trafią flagowe smartfony inne niż te, do których się przyzwyczailiśmy. Największa różnica polega na tym, że brak w nich usług Google. Zamiast w Google Mobile Services (GMS) będą wyposażone […]

Zobacz także: [Promocje dnia] Honor Band 5, Modecom Volcano Blade Kalih Blue, SilentiumPC Vero L2 500 W i więcej w super cenach!

Z pewnością podjęcie decyzji o losach Mobile World Congress 2020 nie było łatwe. Choć targi się odbędą, to bez wątpienia nie będzie to już to samo, co przed laty. Nieobecność tak wielu firm z pewnością da o sobie znać, tak samo jak środki bezpieczeństwa, które zostaną wdrożone z uwagi na epidemię koronawirusa. Osobiście uważam, że lepiej byłoby w tym roku sobie odpuścić, ale cóż – nie ja podejmuję decyzje. O wszystkich nowościach z MWC będziemy informować na bieżąco.

Źródło: AndroidPolice


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x