ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii
MWC 2020

MWC 2020 mimo wszystko się odbędzie

Autor: Kacper Kościański Kategoria: Newsy

Targi MWC 2020 planowo miały się rozpocząć 24 lutego w poniedziałek i trwać do 27 lutego (czwartek). Problem w tym, że z obecności na wydarzeniu zrezygnowało już bardzo wiele światowych firm z Sony, Amazonem, Facebookiem i LG na czele. Z tego też powodu MWC 2020 stanęło pod znakiem zapytania. Dziś organizatorzy zwołali awaryjną naradę, by zadecydować o ostatecznych losach targów. Wygląda na to, że MWC 2020 mimo wszystko się odbędzie.

Fani nowych technologii mogą odetchnąć z ulgą – Mobile World Congress 2020 jednak się odbędzie

MWC logo

Jak powszechnie wiadomo, cały czas trwa epidemia koronawirusa, który zebrał już spore żniwo. To właśnie z jego powodu tak wiele wielkich światowych firm zdecydowało się nie przyjeżdżać na targi MWC 2020, które co roku mają miejsce się w Barcelonie. Jak podaje hiszpańska gazeta NIUS, GSMA zdecydowało, że i w tym roku MWC mimo wszystko się odbędzie.

Zobacz także: [Promocje dnia] Honor Band 5, Modecom Volcano Blade Kalih Blue, SilentiumPC Vero L2 500 W i więcej w super cenach!

Z pewnością podjęcie decyzji o losach Mobile World Congress 2020 nie było łatwe. Choć targi się odbędą, to bez wątpienia nie będzie to już to samo, co przed laty. Nieobecność tak wielu firm z pewnością da o sobie znać, tak samo jak środki bezpieczeństwa, które zostaną wdrożone z uwagi na epidemię koronawirusa. Osobiście uważam, że lepiej byłoby w tym roku sobie odpuścić, ale cóż – nie ja podejmuję decyzje. O wszystkich nowościach z MWC będziemy informować na bieżąco.

Źródło: AndroidPolice

Sprawdź najnowsze wpisy