ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii

Sony zaprasza na targi IFA – komputer all-in-one, tablet, smartfon i nowe aparaty w obiektywie

Autor: Łukasz Pająk Kategoria: Newsy
sony ifa xperia logo

Powoli zbliżamy się do trzecich najważniejszych targów na świecie, które z pewnością nie mogą nam umknąć. Tym razem przeniesiemy się do Berlina, gdzie odbędzie się kolejna edycja IFA i poznamy nowe urządzenia, z flagowymi propozycjami na czele. Swoje zaproszenie wydał już Samsung, a teraz przyszła pora na Japończyków.

Jeżeli mówimy o niemieckich targach elektroniki i skupiamy się na mobilnych urządzeniach to z pewnością należy pamiętać o Galaxy Note 4 oraz Xperii Z3. Koreańczycy już wydali odpowiednie oświadczenie o swoim przybyciu toteż teraz to samo robi Sony.

sony ifa 2014 xperia z3 compact

Jednak producent z Kraju Kwitnącej Wiśni nie ogranicza się do zapowiedzi tylko najnowszego flagowego smartfonu, który już stosunkowo dobrze poznaliśmy. Widoczna powyżej grafika jasno daje nam do zrozumienia, że na konferencji przedstawione zostaną również inne urządzenia, a wśród nich nowy tablet (Xperia Tablet Z3?), komputer typu all-in-one, ale także nowe aparaty w obiektywie na wzór znanych nam z zeszłego roku QX10 i QX100. Bardzo prawdopodobne również jest, że razem z flagowym modelem firmy, Sony postanowi także zaprezentować jego pomniejszoną wersję w postaci Xperii Z3 Compact, która ma być godnym następcą znanego nam smartfonu.

Wszystko jednak okaże się dopiero trzeciego września o godzinie 16:00 (czasu niemieckiego), gdyż właśnie wtedy otworzą się drzwi dla zainteresowanych w Berlinie, a 15 minut później rozpocznie się najważniejsza dla Japończyków konferencja.

źródło: GSMArena.com

Sprawdź najnowsze wpisy