Netflix obecnie nie ma sobie równych, jeśli chodzi o popularność i rozmiar oferty wśród wszystkich serwisów streamingowych z filmami i serialami. Aby utrzymać się na fotelu lidera, platforma musi regularnie aktualizować zawartość swojej biblioteki. Jest to konieczne, by zapewnić odpowiednią dawkę nowości obecnym subskrybentom, a także zainteresować potencjalnych klientów. Dziś w serwisie dodano garść produkcji, których pełna lista znajduje się w dalszej części niniejszego tekstu.

Aktualizacja oferty Netflixa – co dziś dodano? Środa, luty 2020

netflix usuniete filmy rzad

Zapewne jesteście tu po konkrety, więc będę się streszczał – pełna lista dzisiejszych nowości na Netflixie prezentuje się następująco:

  • Do wszystkich chłopców: P.S. Wciąż cię kocham (2020) [+ audio, + napisy] – gatunek: romans, kraj pochodzenia: Stany Zjednoczone
  • Fanatyk (2017) [+ audio, + napisy] – gatunek: komedia, kraj pochodzenia: Polska
  • Ktoś całkiem obcy (2007) [+ napisy] – gatunek: kryminał, kraj pochodzenia: Stany Zjednoczone
  • Małolaty na obozie (2007) [+ audio, + napisy] – gatunek: familijny, kraj pochodzenia: Stany Zjednoczone

Zobacz także: Premiera wyczekiwanego Samsung Galaxy Z Flip – rynek składanych smartfonów właśnie ewoluował

Dzisiejsza aktualizacja oferty tytułowej platformy nie jest zbyt obszerna, ale szczególnie warto zwrócić uwagę na polski film pod tytułem „Fanatyk”. Jest on bowiem ekranizacją niesamowicie popularnej internetowej pasty o ojcu, fanatyku wędkarstwa. W główną rolę wcielił się Piotr Cyrwus.

Źródło: Upflix

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Kacper Kościański

Pasjonat nowych technologii, dobrych seriali i gier.