Honor MagicWatch 2 trafia do Polski

HONOR MagicWatch 2 trafia do Polski i obiecuje długi czas z dala od ładowarki

Paweł Maretycz Paweł Maretycz Newsy

Smartwatche uważam za bardzo interesujące i użyteczne urządzenia. Mam jednak z nimi dość spory problem: chodzi mianowicie o wytrzymałość baterii na pojedynczym ładowaniu. Przywykłem już do ładowania smartfona co 2-3 dni. Jednak tak częste uzupełnianie energii w zegarku jest już dla mnie nie do pomyślenia. Dlatego zamiast inteligentnego zegarka zdecydowałem się na zakup opaski. Na szczęście producenci coraz częściej wychodzą naprzeciw takim osobom. Dobrym przykładem jest tutaj Honor MagicWatch 2, który właśnie trafił do polskich sklepów.

Honor MagicWatch 2 trafia do Polski

Honor MagicWatch 2 trafia do Polski

Producent chwali się, że Honor MagicWatch 2 powinien wytrzymać nawet do 14 dni na pojedynczym ładowaniu. Wartość taka wydaje się już jak najbardziej akceptowalna. Chociaż przy częstym korzystaniu z bardziej zaawansowanych funkcji czas ten powinien się skrócić. A tych tutaj nie brakuje. Przede wszystkim pozwala on na odbieranie i wykonywanie połączeń. Świetna sprawa, kiedy zostawiliśmy smartfon w drugim pokoju, a musimy gdzieś pilnie zadzwonić. Oczywiście dzieje się to za pośrednictwem połączenia Bluetooth z naszym telefonem. Kolejną istotną cechą jest pamięć wewnętrzna. Ta wynosi 4 GB, z czego 2 GB są przeznaczone na muzykę użytkownika. Zegarek posiada także wbudowany moduł GPS. Dzięki temu połączeniu funkcji można uprawiać sporty bez smartfona przy sobie. Zegarek sam w sobie zapewni nam dostęp do muzyki i zapisze naszą trasę.

Zobacz też: Sony kupiło Insomniac Games za grosze

Warto tutaj przejść do parametrów urządzenia:

  • Koperta 46 mm
  • Ekran o średnicy 1,39-cala i rozdzielczości 454 x 454 pikseli 
  • Układ Kirin A1
  • 4 GB pamięci wewnętrznej
  • GPS
  • GLONASS
  • Waga 41 gramów
  • Wodoodporność do 50 m

Istnieje także mniejszy wariant z kopertą 42 mm. Ten ma mniejszy, bo 1,2-calowy ekran 390 x 390 pikseli, wagę 29 gramów i baterię wystarczającą na tydzień pracy. Jeśli zaś chodzi o cenę, obydwa warianty zostały wycenione na 799 PLN. Jak widać, nie są to zbyt zaawansowany zegarek, niezależnie od wersji. Istnieje wiele produktów tego typu, które zostawiają go daleko w tyle w kwestii możliwości. Jednak nie ma on z nimi konkurować. Nie jest też ich tańszym zamiennikiem. Honor MagicWatch 2 to urządzenie dla tych, którzy nie oczekują zegarka z funkcjonalnością smarfona, ale jednocześnie liczą na bardzo długi czas pracy na pojedynczym ładowaniu.

Źródło: Huawei

Sprawdź najlepsze prezenty na komunię

Partner poradnika:

Kup prezent na komunię z apką PAYBACK i zgarnij punkty
Impression Tag
Sprawdź najnowsze wpisy