LG prezentuje słabszą wersję G3 z dodaną literką „A” – póki co tylko dla Koreańczyków

Newsy

lg G3 A

 

Nie przegap
Gry na HMS – jak wyglądają możliwości AppGallery i innych sklepów?
gry hms huawei call of duty pubg fortnite apex legends mobile
Kontynuujemy przygodę z Huawei Mobile Services. Jest to niejako nasza misja, w której chcemy pokazać, jak wygląda życie bez Usług Google. W ostatnim artykule dotyczącym aplikacji bankowych słusznie zauważyliście w komentarzach, że widać zmiany oraz rosnące zainteresowanie AppGallery. W takim razie w kolejnym kroku pojawiają się gracze. Czy gry w sklepie Huawei są godne uwagi? […]

Mówiąc o rozdrobnieniu modeli smartfonów na wszelakie mniej lub bardziej zrozumiałe wersje zawsze w głowie pojawia się firma Samsung. Okazuje się jednak, że to domena nie tylko tego producenta, ale ogólnie Koreańczyków, gdyż główny konkurent również zmierza w tym celu, co potwierdza kolejna wersja flagowego modelu.

 

Chodzi oczywiście o LG, których topowy smartfon G3 doczekał się następnej odmiany. Tym razem nie jest to Stylus, pomniejszona wersja, a po prostu słabsza odmiana, z mniej wydajnymi podzespołami. Z pierwowzorem nowy model łączy jedynie część nazwy, design i platforma – tym samym dane techniczne G3 A prezentują się następująco:

 

  • 5,2-calowy wyświetlacz FullHD;
  • układ Snapdragon 800 z 2 GB RAM;
  • 32 GB wbudowanej pamięci dla użytkownika (+microSD);
  • aparat 13 MPx (z OIS+ i laserowym ustawianiem ostrości);
  • akumulator o pojemności 2160 mAh;
  • LTE-A;
  • Android 4.4 KitKat.

 

Jeżeli bardzo się uprzeć to można stwierdzić, że temu urządzeniu zdecydowanie bliżej do G2 aniżeli do tegorocznego flagowego smartfona LG. Czy to dobry ruch ze strony Koreańczyków? Z pewnością odczuwamy lekki strach przed postępowaniem tej firmy i coraz częstszym powtarzaniem strategii Samsunga, ale czy to wyjdzie na dobre to dopiero okaże się po pewnym czasie.

 

Niemniej jednak na chwilę obecną G3 A dostępne jest na wyłączność w Korei Południowej i nie mamy żadnych danych odnośnie wprowadzenia tego modeli w innych krajach, nie mówić już o Europie.

 

 

źródło: GSMArena


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x