ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii
Do wszystkich chłopców, których kochałam - Netflix

Walentynkowy prezent od Netflixa – popularny film do obejrzenia za darmo i bez rejestracji

Autor: Kacper Kościański Kategoria: Newsy

Walentynki zbliżają się wielkimi krokami, wszak coroczne święto zakochanych odbędzie się już w piątek, za trzy dni. Z tej okazji wiele osób robi sobie różnego rodzaju prezenty – ot, taka tradycja. Prezent postanowił też przygotować Netflix, który z okazji Walentynek udostępnił wszystkim zainteresowanym film „Do wszystkich chłopców, których kochałam” zupełnie za darmo.

„Do wszystkich chłopców, których kochałam” za darmo na Netflixie z okazji Walentynek

Do wszystkich chłopców, których kochałam - Netflix

„Do wszystkich chłopców, których kochałam” to film z 2018 roku, którego motywem przewodnim jest nastoletnia miłość. Fabuła produkcji skupia się wokół postaci Lary Jean, której miłosne listy przypadkiem trafiają do pięciu chłopaków, którzy się jej podobają. Film jest przeznaczony dla osób od 13 roku życia i powinien się spodobać szczególnie nastolatkom. Jego ocena na Filmwebie to 7 na 10, natomiast na IMDB – 7,2 na 10.

Zobacz także: Aktualizacja do EMUI 10 wciąż trwa, a Huawei już zdradza, które smartfony dostaną EMUI 11

Dotychczas, aby obejrzeć ten i wiele innych filmów trzeba było się zarejestrować na Netflixie i opłacić miesięczny abonament. Z okazji Walentynek platforma przygotowała jednak specjalną ofertę, w ramach której wspominaną produkcję można obejrzeć za darmo, a w dodatku bez rejestracji. Jak? Ano bardzo prosto – wystarczy udać się na tę stronę i po prostu kliknąć przycisk „Odtwórz teraz”. Na chwilę obecną nie wiadomo, do kiedy film „Do wszystkich chłopców, których kochałam” będzie dostępny za darmo, jednak na pewno przynajmniej do piątku.

Sprawdź najnowsze wpisy