HBO GO

Wtorkowa aktualizacja oferty HBO GO

Kacper Kościański Kacper Kościański Newsy

HBO GO znajduje się w pierwszej piątce najpopularniejszych serwisów streamingowych na świecie, w których ofercie można znaleźć wiele ciekawych filmów i wciągających seriali. Aby utrzymać się na fali, platforma musi regularnie aktualizować zawartość swojej biblioteki, by nie zanudzić obecnych użytkowników brakiem nowości i kusić nowych. Dziś w ofercie HBO GO pojawiła się garść nowych pozycji, z których pełną listą możecie się zapoznać w dalszej części niniejszego tekstu.

Aktualizacja oferty HBO GO – co nowego w serwisie? Wtorek, luty 2020

HBO GO za darmo

Na HBO GO niemal codziennie pojawia się coś nowego. Dzisiejszy dzień nie jest wyjątkiem, bo na platformę trafiła garść nowości – nie za dużo, ale zawsze coś. Ich pełna lista prezentuje się następująco:

  • All American (2019) [odcinek S02E12] [+ audio, + napisy] – gatunek: dramat, kraj pochodzenia: Stany Zjednoczone
  • Genialna przyjaciółka (2020) [odcinki S02E01 i S02E02] [+ audio, + napisy] – gatunek: dramat, kraj pochodzenia: Stany Zjednoczone
  • McMiliony (2020) [odcinek S01E02] [+ audio, + napisy] – gatunek: dokumentalny, kraj pochodzenia: Stany Zjednoczone

Zobacz także: [Promocje dnia] Smartfony Xiaomi Mi Note 10, Samsung Galaxy S10e, Samsung Galaxy A50 i więcej w super cenach!

To by było na tyle, jeśli chodzi o dzisiejsze nowości. Jak możecie zauważyć, dodano jedynie nowe odcinki seriali, ale cóż – zawsze mogło być gorzej. Przy okazji, skoro już mowa o serialach, to zachęcam do zerknięcia na moje zestawienie najlepszych seriali HBO GO. Na tytułowej platformie zdecydowanie jest co oglądać.

Sprawdź najlepsze prezenty na komunię

Partner poradnika:

Kup prezent na komunię z apką PAYBACK i zgarnij punkty
Impression Tag
Sprawdź najnowsze wpisy