Pierwsze zdjęcia Motoroli Droid HD

Newsy

droid-hd-1

 

Nie przegap
Huawei Mobile Services – wszystko, co musisz wiedzieć o HMS w jednym miejscu
Huawei Mobile Services hms uslugi co to jest
Rosnąca popularność Huawei Mobile Services, w skrócie HMS, a w Polsce Mobilne Usługi Huawei to nic innego jak wypadkowa rozwoju jednego z największych graczy na mobilnym rynku. Perturbacje światowych mocarstw często zbierają żniwa tam, gdzie byśmy się tego nie spodziewali. Stany Zjednoczone i Chiny wciąż szukają porozumienia, choć najbardziej poszkodowanym wydaje się właśnie Huawei. Gigant […]

Zapowiada nam się wysyp urządzeń wyposażonych w ekrany HD. Ma je mieć w portfolio każdy znaczący producent, między innymi LG, HTC oraz Samsung. Również Motorola chce podjąć walkę na tym polu, a wszystko przy pomocy nowego urządzenia flagowego: Droid HD. Dziś Sieć okrążyły pierwsze zdjęcia przedstawiające nadchodzący smartfon. Sprawia on wrażenie naprawdę dużego, po części dla tego, że amerykański producent nie silił się zbytnio ze zminimalizowaniem ramki otaczającej potężny ekran 4,5″, który prawdopodobnie będzie posiadał rozdzielczość 1280×720. Pojawiają się też doniesienia, jakoby miał to być wyświetlacz qHD, lecz chcemy wierzyć, że będzie to jednak 720p.

Brak oficjalnych informacji na temat procesora, ale stawiamy na dwurdzeniwy OMAP4 o taktowaniu między 1.2 – 1.5 GHz, do tego 1 GB RAM. Wiemy natomiast, że Droid HD będzie wyposażony w wyjście HDMI oraz dedykowany przycisk aparatu, tak przez wielu utęskniony. Domyślny system operacyjny też owiany jest tajemnicą, nie mamy pojęcia czy urządzenie zostanie wyposażone od rynkowego startu w Androida IceCream Sandwich, czy będzie musiało czekać na aktualizację (a wiemy, że te lubią się przeciągać).

Droid HD jak reszta Droidów zapewne kierowany będzie do operatora Verizon, miejmy nadzieję, że otrzyma swój europejski odpowiednik. Chyba znaleźliby się chętni do jego zakupu, prawda?

droid-hd-2

 

źródło: phandroid.com


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x