TCL odwołuje konferencję na MWC

TCL odwołuje konferencję prasową – nie zamierza jednak rezygnować z MWC

Paweł Maretycz Paweł Maretycz Newsy

Tegoroczna edycja Mobile World Congress na długo zapadnie w pamięć. Niestety, głównie dzięki zabójczemu koronaawirusowi, który spowodował, że kilku producentów wycofało się z obecności lub odwołało swoje wydarzenia prasowe. W ostatnim tygodniu wielu producentów, w tym Sony, Amazon i NVIDIA, ogłosiło, że nie pojawią się w Barcelonie na Mobile World Congress 2020. Dotarły do nas informacje, że firma TCL również odwoła swoją globalną imprezę inauguracyjną. Na targach jednak się pojawi.

TCL odwołuje konferencję na MWC

TCL odwołuje konferencję na MWC

TCL nie będzie już organizować imprezy prasowej związanej z premierą serii TCL 10 w Barcelonie. XDA-Developers informuje, że chiński producent opublikował oświadczenie prasowe, w którym informuje uczestników o odwołaniu globalnego wydarzenia prasowego zaplanowanego na 22 lutego z powodu epidemii koronawirusa. Firma musiała podjąć decyzję w celu ochrony swoich pracowników, klientów i gości. TCL twierdzi jednak, że nadal będzie uczestniczyć w targach i zaprezentuje swoje nowe urządzenia. Po prostu nie zorganizuje imprezy inauguracyjnej. Uczestnicy targów będą mogli zobaczyć najnowsze produkty firmy na stoisku w hali 3 (stoisko D311).

Zobacz też: Apple naprawia poważny błąd z szyfrowaniem wiadomości

Wydarzenie prasowe miało dotyczyć wprowadzenia na rynek serii TCL 10 5G oraz produktów Alcatel. Firma TCL oświadczyła również, że będzie nadal monitorować sytuację i informować o wszelkich zmianach swoich planów. Wielka szkoda. Producent już wysłał zaproszenia na swój pokaz. Miał być on niezwykle istotny i wprowadzić producenta w epokę technologii 5G. Tym bardziej więc należy docenić fakt, że się z niego wycofał w trosce o zdrowie. Wygląda na to, że tegoroczne targi będą niezwykle puste. Z drugiej strony pomoże to dotrzeć do mniejszych producentów, którzy w końcu też często mają coś ciekawego do zaprezentowania.

Źródło: Gizmochina

Sprawdź najlepsze prezenty na komunię

Partner poradnika:

Kup prezent na komunię z apką PAYBACK i zgarnij punkty
Impression Tag
Sprawdź najnowsze wpisy