Redmi to marka należąca do Xiaomi, która cały czas się rozwija. W jej portfolio już teraz można znaleźć wiele ciekawych produktów, jednak firma nie spoczywa na laurach i cały czas dodaje do niego nowe pozycje. Dziś producent zaprezentował światu smartfon Redmi 8A Dual oraz dwa nowe powerbanki. To właśnie tym ostatnim przyjrzymy się w tym tekście.

Dwa nowe powerbanki od Redmi zaprezentowane

Redmi nowe powerbanki

Redmi pokazało dziś światu dwa nowe powerbanki: jeden o pojemności 10000 mAh, a drugi 20000 mAh. Oba oferują dwa wejścia USB-A oraz po jednym USB-C i microUSB. Ponadto urządzenia wspierają dwukierunkowe szybkie ładowanie oraz posiadają wbudowany wskaźnik LED informujący o stopniu naładowania. Model o pojemności 10000 mAh wspiera szybkie ładowanie o mocy 10 W, natomiast większy wariant oferuje już 18 W.

Zobacz także: Aktualizacja do EMUI 10 wciąż trwa, a Huawei już zdradza, które smartfony dostaną EMUI 11

W środku znajdziemy zaś ogniwa litowo-polimerowe, które charakteryzują się większą gęstością energii w porównaniu do ogniw litowo-jonowych. Jeśli chodzi o konstrukcję, to oba powerbanki wykonano z wytrzymałego plastiku z antypoślizgową teksturą, dzięki czemu będą dobrze leżeć w dłoni. Niestety na chwilę obecną nowe powerbanki Redmi są dostępne tylko w Indiach i nie wiadomo, czy kiedykolwiek trafią do innych zakątków świata. Cena modelu o pojemności 10000 mAh wynosi 799 INR (ok. 44 zł), a wariantu 20000 mAh – 1499 INR (ok. 82 zł). Jest tanio, ale czy dobrze? O tym przekonamy się po pierwszych testach.

Źródło: GSMArena

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Kacper Kościański

Pasjonat nowych technologii, dobrych seriali i gier.