youtube-logo

Google postanowiło zabrać się za odświeżanie sowich aplikacji i poprawić komfort ich użytkowania, dzięki usprawnieniom w aktualizacjach. Po Hangouts i Wyszukiwarce Google przyszła pora na YouTube, który teraz będzie się charakteryzować nowym zestawem znaków przy wersji – 5.9. Co zatem zostało poprawione i wprowadzone?

 

Niestety nie posiadamy jeszcze oficjalnej listy zmian, ale parę rzeczy już da się zaobserwować. Opierając się na informacjach ze strony GappsEarly wiemy, że aktualizacja nie pominęła list odtwarzania, które część użytkowników bardzo sobie ceni za kolejkowanie filmów i zaoszczędzenie dzięki temu czasu. Nowością jest wprowadzenie menu kontekstowego w listach odtwarzania, przycisku „Dodaj” na górnej belce oraz klawisza umożliwiającego pokazanie na górze ekranu wszystkich kategorii umieszczony w pasku bocznym zamiast opcji „Pokaż więcej”.

youtube poprawki

To na razie wszystkie nowości, o jakich wiemy na pewno. Z pewnością część zmian będzie niezauważalnych na pierwszy rzut oka, gdyż będą się one tyczyć naprawy występujących błędów oraz zwiększenia płynności działania. Niestety nie wszyscy dostają aktualizację w tym samym czasie, więc jeśli nie chcecie ponownie czekać to zachęcam do pobrania pliku instalacyjnego wprost z GappsEarly.

 

YouTube’owi maniacy, zabieracie się już za ściąganie czy czekacie grzecznie aż pojawi się ta opcja w Sklepie Play?

 

Sprawdź GappsEarly i pobierz YouTube!

 

źródło: Android Authority

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Kamil Lewicki

Pasjonat dobrej kuchni i technologiczny geek. Mówi, że grywa w squasha, choć to raczej squash pogrywa z nim. Niegdyś zapalony fan ROMów i kerneli. Niezmiennie esteta.