ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii
Samsung czerwcowe poprawki bezpieczeństwa

Reklama Galaxy Z Flip – oficjalne wideo przed premierą

Autor: Bartosz Szczygielski Kategoria: Newsy

Reklama Galaxy Z Flip od Samsunga została pokazana podczas przerwy wczorajszej Oscarowej gali. I jak to w takich przypadkach bywa, wylądowała zaraz na Twitterze. Dzięki temu możemy przyjrzeć się składanemu smartfonowi dokładniej na dzień przed planowaną premierą. Unboxing odbędzie się 11 lutego, ale co wiemy na temat urządzenia po tym krótkim filmie?

Reklama Galaxy Z Flip
Fot. Twitter

Skończyły się czasy, kiedy premiery flagowców były dla fanów marki kompletnym zaskoczeniem. Wiele informacji przedostaje się do sieci sporo wcześniej przed oficjalnymi zapowiedziami. Nie inaczej jest ze smartfonami od Samsunga, które mają zostać zaprezentowane 11 lutego. Teraz przyszła pora na wideo z Galaxy Z Flip, czyli pierwszym urządzeniem z klapką oraz elastycznym wyświetlaczem od producenta.

Reklama Galaxy Z Flip

Reklama Galaxy Z Flip pozwala nam lepiej przyjrzeć się całemu sprzętowi, choć na same szczegóły przyjdzie nam poczekać do wydarzenia producenta. Po raz pierwszy możemy za to zobaczyć, jak można będzie wykorzystywać niewielki wyświetlacz, który umieszczony został na zewnętrznej części smartfona. Oprócz podstawowych powiadomień będzie on też służył m.in. do obierania połączeń przychodzących. Zrobimy to za pomocą slidera. Niewykluczone jednak, że Galaxy Z Flip pozwoli na odbieranie połączeń po samym rozłożeniu telefonu, ale o tym zapewne będzie mówiło się ze sceny podczas prezentacji.

Zobacz też: Microsoft Surface Duo na wideo

Reklama Galaxy Z Flip może nie zdradza kluczowych informacji odnośnie samej specyfikacji urządzenia, ale pokazuje, jak można z niego będzie korzystać. Jeżeli interesują nas połączenia wideo, to będzie można rozłożyć telefon do kąta 90 stopni, więc częściowo posłuży od razu jako podstawka. Zastanawia nas, jak bardzo będzie widoczne zgięcie wyświetlacza. Nawet na wideo jest ono zauważalne, a mówimy tutaj o oficjalnych materiałach producenta. O tym, co jeszcze ma do zaoferowania Galaxy Z Flip, przekonamy się już jutro. Być może Samsung ma jeszcze jakieś asy w rękawie, które trzyma na oficjalną prezentację swojego nowego produktu.

Źródło: Twitter / The Verge / Samsung

Sprawdź najnowsze wpisy