HBO GO należy do grona największych i najpopularniejszych serwisów streamingowych na świecie. Aby utrzymać zainteresowanie obecnych abonentów oraz przyciągać nowe twarze, platforma jest zmuszona do regularnego aktualizowania swojej biblioteki o nowe pozycje. Robi to niemal codziennie, a dzisiejsza data nie jest wyjątkiem, bowiem w ofercie HBO GO pojawiła się garść nowości. Możecie się z nią zapoznać w dalszej części tekstu.

Aktualizacja biblioteki HBO GO – co nowego na platformie? Luty 2020

najchętniej oglądane w hbo go

Jeśli należycie do grona subskrybentów HBO GO, to z pewnością się ucieszycie, bo platforma dodała dziś do swojej biblioteki niewielką garść nowości w sam raz na weekend. Prezentuje się ona następująco:

  • Kopciuszek (2015) [+ audio, + napisy] – gatunek: familijny, kraj pochodzenia: Stany Zjednoczone
  • Rafaël (2018) [+ audio, + napisy] – gatunek: dramat, kraj pochodzenia: Holandia
  • W potrzebie (2016) [odcinek S04E01] [+ audio, + napisy] – gatunek: komedia, kraj pochodzenia: Stany Zjednoczone

Zobacz także: Kingdom Come: Deliverance – pod żadnym pozorem nie kupuj tej gry, bo już za kilka dni będzie dostępna za darmo

Dodano trzy tytuły – dwa filmy i jeden nowy odcinek serialu. A skoro już o serialach mowa, to zachęcam do zapoznania się z moją listą najlepszych seriali HBO GO – jest całkiem ciekawa. Wracając jednak do dzisiejszej aktualizacji biblioteki: prócz nowości platforma niestety zaplanowała też usunięcie filmu „Ralph Demolka w internecie” z 2018 roku na 21 lutego. Dajcie znać w komentarzach, z których nowości cieszycie się najbardziej!

Źródło: Upflix

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Kacper Kościański

Pasjonat nowych technologii, dobrych seriali i gier.