ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii
Xiaomi Mi 10 chłodzenie

Poznaliśmy oficjalną datę premiery rodziny Xiaomi Mi 10

Autor: Kacper Kościański Kategoria: Newsy

Jest dopiero luty, a więc w tym roku przed nami jeszcze wiele niesamowicie ciekawych premier smartfonów. Już we wtorek odbędzie się oficjalna prezentacja wyczekiwanej rodziny Galaxy S20, jednak to nie wszystko – dziś w końcu poznaliśmy datę premiery serii Xiaomi Mi 10, wokół której zainteresowanie również jest ogromne. Na szczęście nowe smartfony Chińczyków są już bliżej niż dalej.

Data premiery Xiaomi Mi 10 – kiedy poznamy nadchodzące flagowce Chińczyków?

O Xiaomi Mi 10 i Mi 10 Pro niemal każdego dnia dowiadujemy się czegoś nowego. Nie powinno to jednak być dla nikogo przesadnym zaskoczeniem, bo choć dotychczas data premiery tych smartfonów nie była znana, to wszyscy po cichu wiedzieliśmy, że zostaną pokazane już wkrótce. A skoro już o dacie premiery rodziny Mi 10 mowa, to dziś zdradziło ją samo Xiaomi. Flagowce zostaną oficjalnie zaprezentowane już 23 lutego na konferencji w Barcelonie.

Zobacz także: [Promocje dnia] Huawei Band 4, Bose QuietComfort 35 II, Xiaomi Mi Smart Scale 2 i więcej w fenomenalnych cenach!

O obu wymienionych wyżej smartfonach wiemy już naprawdę wiele – znamy m.in. ich wygląd i specyfikację. A skoro o specyfikacji mowa, to warto przypomnieć, że obydwa urządzenie będą działały pod kontrolą najnowszego Snapdragona 865 w towarzystwie z co najmniej 8 GB RAM (w przypadku Mi 10 Pro możliwe, że nawet 16 GB) i od 128 do 512 GB pamięci wbudowanej. Pozytywnie wyróżniać mają się także aparaty. Czekacie na premierę? Dajcie znać w komentarzach!

Źródło: Twitter (@Xiaomi)

Sprawdź najnowsze wpisy