Bielizna od T-Mobile Connected Underwear

Bielizna od T-Mobile – majtki, które blokują telefon

Newsy

Bielizna od T-Mobile Connected Underwear to interesujący sposób na to, żeby zachęcić partnera do odłożenia telefonu na bok i zajęcia się… czymś innym. Akcja promocyjna operatora to jednak coś więcej, niż tylko sam gadżet, który na pierwszy rzut oka wydaje się być niepotrzebny. To także znak czasów, w których żyjemy.

Nie przegap
Co oznacza dla programisty brak usług Google?
jedna aplikacja gms hms jak to zrobic programowanie
Na pewno wielu z Was zwróciła dziś uwagę na premierę smartfonów Huawei z serii P40. Właśnie ruszyła ich przedsprzedaż, a to oznacza, że już niedługo do pierwszych użytkowników trafią flagowe smartfony inne niż te, do których się przyzwyczailiśmy. Największa różnica polega na tym, że brak w nich usług Google. Zamiast w Google Mobile Services (GMS) będą wyposażone […]

Smartfony oraz łatwy dostęp do Internetu sprawiły, że wiele rzeczy się zmieniło. Mamy łatwiejszy dostęp do informacji, ale też coraz trudniej natrafić na te prawdziwe. Możemy też stale być w kontakcie z przyjaciółmi, którzy mieszkają na drugim końcu świata. Są jednak minusy tego stanu rzeczy, a dobrze obrazuje to nowa akcja od T-Mobile.

Bielizna od T-Mobile Connected Underwear

Connected Underwear, bo taką nazwę przyjęła bielizna od T-Mobile, to coś znacznie więcej, niż sprytna akcja marketingowa. Firma chciała przez nią pokazać, że nasze życie nie ogranicza się tylko do smartfona i tego, co dzieje się na jego ekranie. Czasem ludzie są tak zaabsorbowani wyświetlaczem swojego telefonu, że nie zwracają uwagi na partnera lub partnerkę. I tutaj właśnie ma pomóc bielizna w kolorach marki.

Decydując się na zakup bielizny od T-Mobile, z naszego portfela zniknie 25 euro, czyli około 106 złotych. W zestawie dostaniemy za to parę majtek (damskie oraz męskie), specjalne chipy oraz ulotkę. Potem wystarczy, że zainstalujemy aplikację na swoim smartfonie i założymy przysłaną nam bieliznę. Jeżeli ją założymy i zbliżmy się w niej do partnera, na używanym przez niego telefonie pojawi się odpowiednie powiadomienie. Można je wtedy aktywować, a smartfon zostanie wyciszony tak, żeby nie przeszkadzał… w sami wiecie czym.

Zobacz też: Najgorsze filmy na Netflix

Na stronie T-Mobile znajdziemy dodatkowo kilka porad odnośnie tego, jak utrzymać odpowiednią temperaturę w związku. Udziela ich Andrzej Depko, czyli doktor nauk medycznych i ceniony seksuolog. Znajdziemy tam także porady czysto techniczne, czyli jak wyciszyć smartfony (Android i iOS). Widać, że T-Mobile chciało zrobić akcję uświadamiającą o niebezpieczeństwach płynących ze zbyt częstego korzystania ze smartfonów. Wyszło trochę zabawnie, a trochę creepy.

Źródło: T-Mobile / YouTube


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x