ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii
play podwaja GB

Play podwaja ilość GB swoim klientom. Jest jednak warunek

Autor: Mateusz Nowak Kategoria: Newsy

Play podwaja ilość GB – taki wniosek płynie z informacji, jaką podał dzisiaj operator. Skorzystają klienci indywidualni i biznesowi. To, ile można zyskać, zależy od oferty, z której korzysta klient.

Komu Play podwaja ilość GB?

Dwukrotnie większy pakiet GB będzie dostępny przez okres 12 miesięcy w ofertach Play HOMEBOX, Play HOMEBOX TV oraz BIZNES BOX PRO. Z promocji mogą skorzystać jednak klienci podpisujący nową umowę lub przedłużający starą. Promocyjne GB nie trafią więc do wszystkich klientów Play automatycznie. W przypadku innych ofert niż wymienione, warunki promocji są nieco inne.

play podwaja GB

W związku z promocją klienci indywidualni w Play HOMEBOX zamiast 35 GB otrzymają 70 GB w smartfonie, z pełną prędkością na rok. Użytkownicy tej oferty dostaną też kartę SIM do internetu domowego bez limitu (150 GB z pełną prędkością). W usłudze Play HOMEBOX TV klienci mogą liczyć z kolei na 80 GB pakietu mobilnego z pełną prędkością przez 12 miesięcy. Po tym czasie będzie to 40 GB. Te osoby również otrzymają kartę SIM do internetu domowego bez limitu (200 GB z pełną prędkością) oraz PLAY NOW TV BOX z dostępem do 33 różnych kanałów telewizyjnych wraz z wybranym pakietem spośród: HBO GO, Sport, Extra lub KIDS. Klienci biznesowi oferty BIZNES BOX PRO zamiast 40 GB otrzymają 80 GB w smartfonie. Pełna prędkość będzie obowiązywała przez 12 miesięcy. Użytkownicy tej oferty otrzymają też internet do biura bez limitu (300 GB z pełną prędkością).

Czytaj także: Zdjęcia z internetu jako podstawa rozpoznawania twarzy? Google jest przeciwko

Klienci korzystający z innych ofert Play też mogą zyskać, ale mniej

W ofertach Play L i Biznes BOX klienci dostaną możliwość korzystania z podwojonego internetu przez pół roku. Użytkownicy ofert Play M oraz Biznes Box Start będą mieli podwojoną ilość GB przez 3 miesiące. Cała promocyjna oferta sieci Play jest powiązana wizerunkowo z promowanym przez operatora nadejściem sieci 5G.

źródło: informacja prasowa

Sprawdź najnowsze wpisy