W zeszłym roku seria Redmi oficjalnie odłączyła się od Xiaomi i została osobną marką. Od tego czasu producent sukcesywnie zdobywa nowych użytkowników, bo nieustannie wydaje nowe urządzenia, które charakteryzują się świetnym stosunkiem jakości do ceny. Teraz dowiedzieliśmy się, że już na dniach światło dzienne ujrzy kolejny smartfon Redmi. Jest spora szansa, że chodzi o Redmi 9A – następcę lubianego Redmi 8A.

Nowy smartfon Redmi zostanie zaprezentowany już wkrótce

Redmi 9A

Redmi poinformowało, że 11 lutego w Indiach zadebiutuje nowy smartfon. Firma stworzyła już oficjalną stronę mającą za zadanie promować nowe urządzenie, na której możemy wyczytać, że będziemy mieli do czynienia ze sprzętem z podwójnym aparatem na pleckach i akumulatorem o pojemności 5000 mAh. Redmi nie zdradziło nazwy zapowiedzianego smartfona, jednak najprawdopodobniej chodzi o Redmi 9A. Przy promocji Redmi 8A firma używała tego samego sloganu, więc to raczej nie zwykły przypadek.

Zobacz także: Rewelacyjne zapowiedzi, a w sklepach ochłapy – rynek mobilny zmierza w dziwnym kierunku

Jeśli rzeczywiście już za kilka dni poznamy Redmi 9A, to oczywiście będzie to smartfon budżetowy, przeznaczony dla użytkowników, którzy nie mają zbyt dużych wymagań. Warto wspomnieć, że wraz z nowym smartfonem, Redmi zapowiedziało też premierę drugiego produktu na 11 lutego. Hasztag #MorePowerToCome na grafice promocyjnej sugeruje, że chodzi o powerbank, który zapowiedział wczoraj szef indyjskiego oddziału tytułowej firmy. Czekacie na premierę? Dajcie znać w komentarzach!

Źródło: GSMArena

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Kacper Kościański

Pasjonat nowych technologii, dobrych seriali i gier.