LG G3 zapowiedz

LG niczym Samsung zabiera się za powiększanie swojej rodziny. Na rynku przed paroma miesiącami pojawił się LG G3, został zapowiedziany LG G3 Beat, a teraz będziemy mieć do czynienia z konkurentem dla nadchodzącego Note’a 4. LG po raz kolejny stawia w swoich produktach na rysik, lecz tym razem możemy być pewni zdecydowanie mocniejszej specyfikacji technicznej.

 

W Sieci pojawiło się wideo promujące LG G3 Beat, który jak zwykle mówi o zaletach i wyjątkowości smartfona. Przeszłoby bez echa, gdyby nie pojawienie się na końcu planszy prezentującej modele G3, a w nich tajemniczego LG G3 Stylus. Czego możemy się po nim spodziewać? Z racji braku większej ilości informacji na jego temat możemy gdybać, że będzie on stanowić konkurencję dla produktu Samsunga. Widać również większych rozmiarów ekran od tego zastosowanego w LG G3 z czego możemy wnioskować otrzymanie 5.7, a nawet 5.9-calowego phabletu. Wtedy też zwolennicy dużych wyświetlaczy przychylniejszym okiem spojrzą na LG G3 Stylus, gdyż Note 4 może się cechować jedynie 5.5-calowym ekranem.

LG już wcześniej próbowało swoich sił z rysikiem w modelu G Pro Lite, lecz niezachwycająca specyfikacja techniczna pociągnęła za sobą równie niezachwycającą popularność. Czy nowy smartfon koreańskiego producenta okaże się godny w rywalizacji z Note 4? Pamiętajmy, że ten drugi pod względem zastosowanych bajerów prezentuje się o wiele lepiej, m.in. za sprawą czujnika UV. IFA już niebawem, a tam spodziewany mocny start zapowiedzią flagowego modelu Samsunga. Czyżby to zmusiło LG do ogłoszenia nowych informacji na temat G3 Stylus jeszcze w sierpniu?

LG-G3-stylus

Którego producenta cenicie bardziej – LG czy Samsunga? Jesteście zainteresowani sprzętem z rysikiem czy nie potrzebujecie takich gadżetów i samo mazanie palcem po ekranie Wam wystarcza?

 

źródło: Android Authority

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Kamil Lewicki

Pasjonat dobrej kuchni i technologiczny geek. Mówi, że grywa w squasha, choć to raczej squash pogrywa z nim. Niegdyś zapalony fan ROMów i kerneli. Niezmiennie esteta.