LG G3 Stylus konkurencją dla zbliżającego się Note 4?

Newsy

LG G3 zapowiedz

LG niczym Samsung zabiera się za powiększanie swojej rodziny. Na rynku przed paroma miesiącami pojawił się LG G3, został zapowiedziany LG G3 Beat, a teraz będziemy mieć do czynienia z konkurentem dla nadchodzącego Note’a 4. LG po raz kolejny stawia w swoich produktach na rysik, lecz tym razem możemy być pewni zdecydowanie mocniejszej specyfikacji technicznej.

Nie przegap
Nie pozwól, by cię inwigilowano – zainwestuj w VPN!
polacy internet
Żyjemy w czasach, w których słowa „prywatność” i „internet” niekoniecznie idą w parze. W Sieci jesteśmy obserwowani cały czas, co oczywiście nie oznacza, że musimy się na to godzić. Są bowiem rozwiązania, które pozwalają ukryć swoją prawdziwą tożsamość w internecie i tym samym utrudnić osobom trzecim podglądanie naszych zachowań. Niewiele osób wie, że kilka lat temu […]

 

W Sieci pojawiło się wideo promujące LG G3 Beat, który jak zwykle mówi o zaletach i wyjątkowości smartfona. Przeszłoby bez echa, gdyby nie pojawienie się na końcu planszy prezentującej modele G3, a w nich tajemniczego LG G3 Stylus. Czego możemy się po nim spodziewać? Z racji braku większej ilości informacji na jego temat możemy gdybać, że będzie on stanowić konkurencję dla produktu Samsunga. Widać również większych rozmiarów ekran od tego zastosowanego w LG G3 z czego możemy wnioskować otrzymanie 5.7, a nawet 5.9-calowego phabletu. Wtedy też zwolennicy dużych wyświetlaczy przychylniejszym okiem spojrzą na LG G3 Stylus, gdyż Note 4 może się cechować jedynie 5.5-calowym ekranem.

LG już wcześniej próbowało swoich sił z rysikiem w modelu G Pro Lite, lecz niezachwycająca specyfikacja techniczna pociągnęła za sobą równie niezachwycającą popularność. Czy nowy smartfon koreańskiego producenta okaże się godny w rywalizacji z Note 4? Pamiętajmy, że ten drugi pod względem zastosowanych bajerów prezentuje się o wiele lepiej, m.in. za sprawą czujnika UV. IFA już niebawem, a tam spodziewany mocny start zapowiedzią flagowego modelu Samsunga. Czyżby to zmusiło LG do ogłoszenia nowych informacji na temat G3 Stylus jeszcze w sierpniu?

LG-G3-stylus

Którego producenta cenicie bardziej – LG czy Samsunga? Jesteście zainteresowani sprzętem z rysikiem czy nie potrzebujecie takich gadżetów i samo mazanie palcem po ekranie Wam wystarcza?

 

źródło: Android Authority


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x