angrybirds-stella

Rovio ostatnimi czasy odeszło od klasyki, którą nam zapewniało i skupiło się na bardziej rozbudowanych tytułach. Zwariowane wyścigi, pozycje RPG mogą nie przykuwać tak dużej uwagi, jak pierwsze części serii. Warto więc zainteresować się nadchodzącym tytułem Angry Birds, który zapewni powiew świeżości, a animowane zwiastuny tylko podsycają oczekiwania. Będzie kolorowo i walecznie.

Nowa część znanej nam wszystkim serii Angry Birds o podtytule Stella wprowadzi do rozgrywki nowe postacie. Będą nimi Gale, Dahlia, Poppy, Willow oraz Luca. Jednak w świetle reflektorów pojawi się Stella, która jest głównym bohaterem i którą możecie znać z poprzednich części. Każda z nowo wprowadzonych na scenę postaci będzie się musiała zmierzyć z odwiecznym wrogiem, czyli świniami.

Jak widać Rovio zaczyna powracać do korzeni, a ja sam chętnie sprawdzę, jak Stella z ekipą poradzi sobie z przeciwnikami. Produkcję będziemy mogli ściągnąć już 4 września. Producenci sami zapowiadają, że będzie to opowieść o zabawie, przyjaźni i nieustraszoności.

 

Nie zapominajmy również o Angry Birds Transformers, który również został niedawno zapowiedziany. Czekacie, by po raz kolejny ćwiczyć naciąganie katapulty i dać się wyżyć Wściekłym Ptakom?

 

źródło: GSM Arena

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Kamil Lewicki

Pasjonat dobrej kuchni i technologiczny geek. Mówi, że grywa w squasha, choć to raczej squash pogrywa z nim. Niegdyś zapalony fan ROMów i kerneli. Niezmiennie esteta.