Tajemnicza Motorola trafiła do bazy GFXBench – nadchodzi Moto G2?

Łukasz Pająk Newsy 2014-08-06

motorola moto g lte

 

Motorola mimo że w swojej ofercie nie ma wielu urządzeń to każde z nich, szczególnie te tańsze, cieszą się ogromną popularnością. Nie są one może najlepsze pod względem specyfikacji, ale wsparcia i szybkości odmówić im nie można. Jednym z najpopularniejszych modeli jest oczywiście Moto G ze średniej półki i niedawny lifting widocznie nie wystarcza.

 

Drobne zmiany wprowadzone kilka miesięcy temu obejmowały jedynie dodanie wsparcia dla sieci LTE oraz pojawienie się slotu na karty pamięci. Nie były to drastyczne rewolucje, ale zdecydowanie uznawana na plus ewolucja. Niemniej jednak ten smartfon nabiera powoli sędziwego – jak na tego typu urządzenia – wieku i wygląda na to, że Motorola szykuje się do zaprezentowania następcy. Takie informacje krążą już po Internecie od dłuższego czasu, a teraz do bazy GFXBench trafiło takie oto urządzenie:

 

motorola moto g g2 xl xt1063

 

Specyfikacja zdecydowanie nawiązuje do Moto G za sprawą układu Snapdragon 400, ale w stosunku do niego, tajemniczy model, posiada większy wyświetlacz (o pół cala) i większe matryce aparatu. To również nie są drastyczne zmiany, ale bardzo możliwe, że dla wielu osób znaczące.

 

Ciężko również ocenić nazwę tego smartfonu – oznaczenie kodowe zbliżone jest właśnie do Moto G, ale czy to będzie Moto G2 czy też Moto G XL to tego nie obecnie nie wiemy. Kiedy poznamy więcej informacji? Niestety, ale zapędy Motoroli do prezentowania nowych urządzeń sprawią, że zapewne jeszcze troszkę poczekamy.

 

 

źródło: GSMArena.com


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x