PlayStation 4 to świetna konsola, która mimo wszystko sprzedaje się coraz gorzej. Jest to jednak całkowicie zrozumiałe, bowiem tuż za rogiem czai się PlayStation 5, którego premiera odbędzie się w okresie świątecznym. Podczas targów CES Sony zdradziło nieco informacji o nadchodzącej konsoli, jednak na dobrą sprawę wiele aspektów pozostaje wciąż niejasnych. Dziś firma uruchomiła oficjalną witrynę dedykowaną PlayStation 5, jednak niestety na razie niewiele można na niej wyczytać.

Oficjalna strona PlayStation 5 już dostępna w Internecie

PlayStation 5 oficjalna strona

PlayStation 5 zbliża się wielkimi krokami. Dziś Sony wystartowało z oficjalną stroną przeznaczoną dla nadchodzącej konsoli. Można ją znaleźć pod tym adresem, jednak niestety na razie zbyt wiele tam nie ma prócz poniższej informacji.

Zaczęliśmy prezentować niektóre z niesamowitych funkcji, w jakie wyposażona będzie konsola PlayStation 5, nie jesteśmy jednak jeszcze gotowi, by w pełni ujawnić nową generację PlayStation. Zarejestruj się poniżej, aby być jedną z pierwszych osób, które będą otrzymywać najnowsze informacje w momencie ich publikacji, w tym wiadomości o dacie premiery i cenie PS5 oraz zapowiadanej gamie gier premierowych na PS5.

Zobacz także: Kolejne złośliwe aplikacje odkryte w Google Play – oszukują użytkowników na pieniądze!

Naturalnie poniżej dostępny jest formularz, za którego pośrednictwem możemy zapisać się do newslettera, by mieć pewność, że żadna nowa informacja o PlayStation 5 nie przejdzie nam koło ucha. Mimo że dzisiejsza wiadomość to nic wielkiego, dobrze wiedzieć, że w temacie PS5 coś się dzieje. Czekacie na premierę? Dajcie znać w komentarzach!

Źródło: Sony

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Kacper Kościański

Pasjonat nowych technologii, dobrych seriali i gier.