W sierpniu zeszłego roku seria Redmi odłączyła się od Xiaomi i została osobną marką. Od tego czasu producent prężnie się rozwija, nieustannie wydając na rynek nowe produkty. A skoro o nowych produktach mowa, to szef indyjskiego oddziału Redmi, Manu Kumar Jain, umieścił dziś na Twitterze krótką zapowiedź nowego powerbanka tytułowej firmy.

Powerbank Redmi nadchodzi – jest pierwsza zapowiedź

Ze wspomnianą zapowiedzią w formie wideo możecie się zapoznać w powyższym tweecie. Nie da się ukryć, że nie można się z niej wiele dowiedzieć. Wprawne oko dostrzeże jedynie matowe wykończenie, logo Redmi na środku oraz przycisk, który najprawdopodobniej będzie pełnił funkcję wskaźnika naładowania.

Zobacz także: [Promocje dnia] SilentiumPC Vero L2 500 W, ładowarka Rapoo XC100, Philips 55OLED903/12 i więcej w super cenach!

Na chwilę obecną o urządzeniu nie wiemy nic więcej. Wielką niewiadomą pozostaje także jego data premiery, bowiem zapowiedź kończy się jedynie krótkim stwierdzeniem „Już wkrótce”. Niewykluczone jednak, że opisywany powerbank zostanie zaprezentowany wraz ze smartfonem Redmi 9 oraz pierwszym smartwatchem Redmi, których premiera ma się odbyć jeszcze w tym kwartale. Na chwilę obecną wszystkim zainteresowanym nie pozostaje nic innego, jak cierpliwie czekać. A jeśli zastanawiacie się, jaki powerbank wybrać, to służę pomocą w przygotowanym przeze mnie poradniku, gdzie przybliżyłem kilka propozycji w różnych cenach. Niewykluczone, że znajdziecie tam powerbank idealny do swoich potrzeb.

Źródło: GSMArena

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Kacper Kościański

Pasjonat nowych technologii, dobrych seriali i gier.