ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii
samsung galaxy s20 wyglad polska cena specyfikacja

Samsung Galaxy S20+ i Galaxy S20 Ultra na prawdziwych zdjęciach

Autor: Kacper Kościański Kategoria: Newsy

Rodzina Galaxy S20 to jedne z najbardziej wyczekiwanych smartfonów tego roku, które zostaną oficjalnie zaprezentowane już za sześć dni. Z racji na fakt, że premiera zbliża się wielkimi krokami, nowe informacje dotyczące S-dwudziestek wyrastają jak grzyby po deszczu. Mimo że najnowsze smartfony Samsunga nie mają już przed nami żadnych tajemnic, zawsze dobrze jest zobaczyć je na prawdziwych zdjęciach. Dziś „na wolności” uchwycono modele Galaxy S20+ i Galaxy S20 Ultra.

Samsung Galaxy S20+ i Galaxy S20 Ultra na prawdziwych zdjęciach, czyli dokładnie to, czego się spodziewaliśmy

Tytułowe prawdziwe zdjęcia możecie zobaczyć powyżej. Nie da się ukryć, że przedstawiają one jedynie plecki Galaxy S20+ i Galaxy S20 Ultra. Model z dopiskiem „Ultra” to oczywiście ten wyposażony w większą „wyspę” na pleckach, która jest niemal w połowie tak szeroka, jak sam smartfon. Jeśli wierzyć plotkom, to mamy przed oczami zestaw składający się z głównego aparatu 108 Mpix, obiektywu peryskopowego 48 Mpix odpowiedzialnego za 10-krotny zoom optyczny i 100-krotny zoom hybrydowy, obiektywu superszerokokątnego i dodatkowego obiektywu 64 Mpix.

Zobacz także: [Promocje dnia] SilentiumPC Vero L2 500 W, ładowarka Rapoo XC100, Philips 55OLED903/12 i więcej w super cenach!

Jeśli zaś chodzi o Galaxy S20+, to na pleckach tego urządzenia najpewniej mamy do czynienia z konfiguracją składającą się z czujnika ToF, aparatu głównego 12 Mpix, teleobiektywu 64 Mpix i superszerokokątnego obiektywu 12 Mpix. Odstawiając plotki na bok, wszystkiego dowiemy się „z pierwszej ręki” już 11 lutego, kiedy to rodzina Galaxy S20 zostanie oficjalnie zaprezentowana. Czekacie na premierę? Dajcie znać w komentarzach!

Źródło: GSMArena

Sprawdź najnowsze wpisy