Lenovo Vibe Z2 Pro oficjalnie – bez zaskoczeń, 6-calowy phablet z najwyższej półki

Newsy

lenovo vibe z2 pro oficjalnie

 

Nie przegap
AppGallery zamiast Sklepu Play – jak wygląda użytkowanie na co dzień?
huawei appgallery sklep play zastepstwo
Huawei Mobile Services to zbiór wielu usług od firmy z Państwa Środka, które mają odmienić czystego Androida. Wśród dostępnych dodatków jednym z podstawowych jest tytułowe AppGallery, a więc sklep Huawei z grami i aplikacjami. Naturalnie jest to odpowiednik Sklepu Play, bez którego wiele osób nie widzi sensu korzystania z Robocika. Oczywiście jest to zbyt daleko […]

Od kilku tygodni informujemy Was o nadchodzącym smartfonie z Państwa Środka. Nie jest to byle jakie urządzenie, bo aspirujące o miano najlepszego. Dzisiaj, zgodnie z oczekiwaniami, Chińczycy oficjalnie przedstawili obecnie najlepszy pod kątem specyfikacji phablet na rynku.

 

Lenovo po stosunkowo długim czasie od momentu ujawnienia swojego smartfonu postanowiło oficjalnie zaprezentować światu Vibe Z2 Pro. Jest to 6-calowy phablet prezentujący obraz w rozdzielczości QHD (2560×1440), a za prezentacje tak dużej ilości pikseli odpowiada układ Snapdragon 801 z 3 GB RAM. Główny aparat ma matrycę 16 MPx, BSI i optyczną stabilizację obrazu (OIS), która z pewnością przyda się przy nagrywaniu filmów w rozdzielczości 4K. Obudowa została wykonana z metalu i jej grubość 7.7 mm skrywa w sobie dodatkowo ogromny akumulator o pojemności 4000 mAh. Jak na Chińczyków przystało, nie zabrakło obsługi DualSIM oraz wsparcia dla sieci 4G. Oczywiście całość pracuje pod kontrolą Androida w wersji 4.4 KitKat.

 

 

Lenovo Vibe Z2 Pro dostępny będzie w sprzedaży od września w następujących wersjach kolorystycznych: złota, biała i czarna. Cena nie została jeszcze ujawniona, ale najprawdopodobniej będzie to jeden z tańszych smartfonów w swojej klasie.

 

 

źródło: Phone Arena


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x