Już za tydzień odbędzie się światowa premiera niesamowicie wyczekiwanej rodziny Galaxy S20 od Samsunga, która wprowadzi wiele usprawnień względem zeszłorocznych modeli. Wydawać by się mogło, że w tym czasie to właśnie S-dwudziestki powinny być na ustach wszystkich. Przed szereg wystąpił jednak jeden z popularnych informatorów, który udostępnił kolejną po wyglądzie ramki informację o Samsungu Galaxy Note20.

Mamy kolejne doniesienie o Samsungu Galaxy Note20

Rodzina Galaxy Note20 będzie drugą najważniejszą premierą Samsunga w 2020 roku. Odbędzie się ona w trzecim kwartale, jednak dokładna data nie jest oczywiście jeszcze znana. Przechodząc do rzeczy: Ice universe, czyli człowiek znany ze swoich „wtyków w branży” poinformował, że Galaxy Note20 zadebiutuje „z bardziej dopracowaną technologią odświeżania 120 Hz”.

Zobacz także: Brat Pablo Escobara prezentuje Escobar Fold 2, czyli tani klon Galaxy Fold

Co to oznacza? Na razie nie wiadomo, ale możemy się jedynie domyślać, że chodzi o optymalizację po stronie Samsunga. Być może odświeżanie 120 Hz będzie działało na Galaxy Note20 także przy rozdzielczości QHD, bez nadmiernego wykorzystywania baterii. Byłoby to wyraźne usprawnienie względem Galaxy S20, gdzie odświeżanie 120 Hz będzie ograniczane do rozdzielczości FullHD. Pod koniec należy zaznaczyć, że mimo wszystko cały czas mamy do czynienia z plotkami, które mogą, choć wcale nie muszą się sprawdzić. Jest jednak spora szansa, że się potwierdzą, bo Ice universe to zaufany informator.

Źródło: Twitter (@UniverseIce)