Pablo Escobar był jednym z największych baronów narkotykowych świata. Jego brat odpuścił sobie kokainowy biznes, a za to poszedł w technologię – przynajmniej z pozoru. Firma Escobar Inc pokazała właśnie Escobar Fold 2, czyli taniego klona Galaxy Fold, którego za nic w świecie nie radzę kupować.

Poznajcie Escobar Fold 2 – klon Galaxy Fold, który nie powinien się ukazać

Escobar Fold 2 to klon Galaxy Fold, w którego wnętrzu rzekomo znajduje się m.in. Snapdragon 855, 8 GB RAM i 128 GB pamięci wbudowanej. Cena? Ano 399 dolarów, czyli około 1550 zł. Taka specyfikacja i taki wygląd w tej cenie? Zapomnijcie – Escobar Fold 1 nigdy nie dotarł do kupujących, więc zapewne i w przypadku Escobar Fold 2 mamy do czynienia ze zwykłym oszustwem.

Zobacz także: [Promocje dnia] Motorola One Action, Huawei Watch GT Active, Xiaomi Mi Air Purifier 3H i więcej w super cenach!

„Smartfon” reklamowany jest głównie przez skąpo odziane kobiety – przykład materiału promocyjnego możecie zobaczyć powyżej. Przyznam szczerze, że ledwie dotrwałem do końca – żenujące sceny i żenujące teksty wykorzystujące wizerunek Pablo Escobara to zdecydowanie nie dla mnie. Oczywiście niniejszy tekst jest tylko ciekawostką i jeszcze raz zaznaczę, że nie radzę kupować Escobar Fold 2, bo już nigdy możecie nie zobaczyć swoich pieniędzy, jak i zamówionego produktu. Działalność Escobar Inc przypomina niemal książkowy przykład jednej z metod prania brudnych pieniędzy. Trzymajcie się od „biznesu” brata Pablo Escobara z daleka.

Źródło: AndroidPolice

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Kacper Kościański

Pasjonat nowych technologii, dobrych seriali i gier.