ROG Phone II ma problem

ROG Phone II ma problemy – winny wirus z Chin

Bartosz Szczygielski Bartosz Szczygielski Newsy

ROG Phone II ma problemy z dystrybucją, a przynajmniej tak na swoim Twitterze poinformowała firma. I choć chodzi o rynek Indyjski, nie wiadomo, czy sam problem nie znajdzie przełożenia także na inne miejsca. Jak w przypadku wielu firm ostatnio, które swoje produkty wytwarzają w Chinach, winny jest jeden.

ROG Phone II ma problem
Fot. Asus ROG Phone II

Koronawirus zbiera swoje żniwo i to nie tylko w kwestii zachorowań. Problemy w Chinach przekładają się także na inne światowe rynki. Niektórzy dystrybutorzy sprzętu mają przez to niemały problem, a jednym z nich jest Asus, którego gaminigowy smartfon zdążył się wyprzedać. I to dobra wiadomość, a zła jest taka, że nowych dostaw firma na razie nie przewiduje, a przynajmniej nie jest w stanie dokładnie określić, kiedy te miałby nastąpić.

ROG Phone II ma problemy

Sam fakt, że Asus ROG Phone II ma problem z dystrybucją, nikogo chyba nie powinien dziwić. Smartfon został wszak bardzo dobrze przyjęty przez społeczność, a w szczególnością tą, która wymagała od urządzenia bardzo dobrej specyfikacji. Indyjskie konto firmy na Twitterze niestety trochę ten zapał ostudziło. Z ich komunikatu dość jasno wynika, że problem z dystrybucją smartfona jest tylko tymczasowy i nie powinien trwać „wiecznie”. Niestety, ale nie podano do wiadomości tego, kiedy sytuacja się unormuje.

Zobacz też: MIUI 10 z problemami

Obecnie da się bez większych problemów kupić Asus ROG Phone II i raczej nie grozi mu nagłe wyprzedanie, a już na pewno nie na naszych rynkach. Sam producent nie należy wszak do najpopularniejszych w Polsce, choć zapewne ma sporą grupę oddanych fanów. Miejmy jednak nadzieję na to, że problemy z dystrybucją są tylko przejściowe i nie odbiją się na innych sprzętach producenta. Jeżeli sytuacja w Chinach szybko się nie ustabilizuje, odczuje to bardzo dużo osób. Asus jest tylko jedną z firm, która już odczuwa efekt wirusa, który pojawił się w Chinach. Co możemy powiedzieć – trzymamy kciuki za szybkie rozwiązanie problemu.

Źródło: Twitter Asus India

Sprawdź najlepsze prezenty na komunię

Partner poradnika:

Kup prezent na komunię z apką PAYBACK i zgarnij punkty
Impression Tag
Sprawdź najnowsze wpisy