Nagrody EISA rozdane

Michał Brzeziński Michał Brzeziński Newsy
eisa

EISA (European Imaging and Sound Association) jest stowarzyszeniem zrzeszającym 50 magazynów z 19 krajów europejskich. Wczoraj wieczorem przyznało ono nagrody dla wyróżniających się urządzeń elektronicznych, wśród nich oczywiście nie mogło zabraknąć bardzo ważnej branży mobilnej.

Europejskim Telefonem komórkowym 2011-2012 został Samsung Galaxy S II. Ciężko powiedzieć, że ten fakt nas zaskoczył. Flagowy model koreańskiego producenta doceniono przede wszystkim za wszechstronność.

Najlepszym tabletem okazał się Acer Iconia Tab A500. Pomimo rosnącej popularności Honeycomba ciężko mi uwierzyć, że jakikolwiek model mógł się zbliżyć do wyniku sprzedaży iPada 2. Być może urządzenie od Apple z pewnego powodu (brak dużego progresu w porównaniu do pierwszej wersji?) był poza konkurencją. Jak wiemy, rywalizacja na rynku Androida 3.0 jest bardzo duża, więc zwycięzcą mógł zostać praktycznie każdy tablet, który wyróżnił się nawet niewielkim szczegółem.

Najlepszym smartfonem do zdjęć ogłoszona została Xperia Arc. I to już może dziwić – z pewnością robi ona świetne fotografie, ale czy naprawdę jest lepsza nawet od Nokii N8?

Wybór telefonu społecznościowego był oczywisty – HTC ChaCha. To urządzenie zostało zaprojektowane specjalnie do tej kategorii (chociaż pewnie nie pod konkurs), udana klawiatura QWERTY oraz dedykowany przycisk dla facebooka nie mogły pozostać niezauważone przez komisję.

Zwycięzcom gratulujemy, nawet jeśli nie do końca zgadzamy się z wynikiem.

A jakie urządzenia powinny wygrać waszym zdaniem?

źródło: eisa.eu/awards/

Sprawdź najlepsze prezenty na Komunię

Partner poradnika:

Kup prezent na Komunię z apką PAYBACK i zgarnij punkty
Impression Tag
Sprawdź najnowsze wpisy