Nagrody EISA rozdane

Newsy

eisa

EISA (European Imaging and Sound Association) jest stowarzyszeniem zrzeszającym 50 magazynów z 19 krajów europejskich. Wczoraj wieczorem przyznało ono nagrody dla wyróżniających się urządzeń elektronicznych, wśród nich oczywiście nie mogło zabraknąć bardzo ważnej branży mobilnej.

Nie przegap
Co oznacza dla programisty brak usług Google?
jedna aplikacja gms hms jak to zrobic programowanie
Na pewno wielu z Was zwróciła dziś uwagę na premierę smartfonów Huawei z serii P40. Właśnie ruszyła ich przedsprzedaż, a to oznacza, że już niedługo do pierwszych użytkowników trafią flagowe smartfony inne niż te, do których się przyzwyczailiśmy. Największa różnica polega na tym, że brak w nich usług Google. Zamiast w Google Mobile Services (GMS) będą wyposażone […]

Europejskim Telefonem komórkowym 2011-2012 został Samsung Galaxy S II. Ciężko powiedzieć, że ten fakt nas zaskoczył. Flagowy model koreańskiego producenta doceniono przede wszystkim za wszechstronność.

Najlepszym tabletem okazał się Acer Iconia Tab A500. Pomimo rosnącej popularności Honeycomba ciężko mi uwierzyć, że jakikolwiek model mógł się zbliżyć do wyniku sprzedaży iPada 2. Być może urządzenie od Apple z pewnego powodu (brak dużego progresu w porównaniu do pierwszej wersji?) był poza konkurencją. Jak wiemy, rywalizacja na rynku Androida 3.0 jest bardzo duża, więc zwycięzcą mógł zostać praktycznie każdy tablet, który wyróżnił się nawet niewielkim szczegółem.

Najlepszym smartfonem do zdjęć ogłoszona została Xperia Arc. I to już może dziwić – z pewnością robi ona świetne fotografie, ale czy naprawdę jest lepsza nawet od Nokii N8?

Wybór telefonu społecznościowego był oczywisty – HTC ChaCha. To urządzenie zostało zaprojektowane specjalnie do tej kategorii (chociaż pewnie nie pod konkurs), udana klawiatura QWERTY oraz dedykowany przycisk dla facebooka nie mogły pozostać niezauważone przez komisję.

Zwycięzcom gratulujemy, nawet jeśli nie do końca zgadzamy się z wynikiem.

A jakie urządzenia powinny wygrać waszym zdaniem?

źródło: eisa.eu/awards/


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x