Samsung Galaxy Alpha w kolorze białym pozuje do zdjęć – Galaxy S2 w przebraniu?

Newsy

samsung galaxy alpha white bialy 1

 

Nie przegap
AppGallery zamiast Sklepu Play – jak wygląda użytkowanie na co dzień?
huawei appgallery sklep play zastepstwo
Huawei Mobile Services to zbiór wielu usług od firmy z Państwa Środka, które mają odmienić czystego Androida. Wśród dostępnych dodatków jednym z podstawowych jest tytułowe AppGallery, a więc sklep Huawei z grami i aplikacjami. Naturalnie jest to odpowiednik Sklepu Play, bez którego wiele osób nie widzi sensu korzystania z Robocika. Oczywiście jest to zbyt daleko […]

Jaką firmą byłby Samsung, gdyby nie tworzył ogromnej ilości smartfonów, których główną cechą odróżniającą je między sobą jest nazwa? Jednak od tej zasady zdarzają się wyjątki pokroju Galaxy K Zoom. Pytanie teraz, czy Galaxy Alpha również jest takiego rodzaju wyjątkiem?

 

Nadchodzący smartfon z górnej półki jest już nam znany niemalże pod każdym względem. Poznaliśmy wygląd oraz specyfikację tego modelu, która ogranicza się do 4,8-calowego wyświetlacza HD (1280×720), układu Exynos 5433 z 2 GB RAM, aparatów 12 MPx i 2 MPx, 32 GB wbudowanej pamięci dla użytkownika, a także Androida 4.4 KitKat. Teraz przyszła pora bliżej przyjrzeć się designowi Galaxy Alpha. Już przy pierwszych wyciekach zdawało mi się, że od frontu ten model wydaje mi się znajomy. Następujące zdjęcia utwierdziły mnie w tym przekonaniu:

 

samsung galaxy alpha white bialy 11 samsung galaxy alpha white bialy 117 samsung galaxy alpha white bialy 112 samsung galaxy alpha white bialy 113 samsung galaxy alpha white bialy 114 samsung galaxy alpha white bialy 115 samsung galaxy alpha white bialy 116

 

Biała wersja, podobnie zresztą jak czarna, z przodu bardzo przypomina mi odświeżoną wersję bardzo lubianego flagowego modelu Samsunga sprzed 3 lat, a więc Galaxy S2. Pozostałe krawędzie to już nawiązanie między innymi do stylu flagowych smartfonów Sony, a także i nadchodzącego iPhone’a 6.

 

A jak Wy upatrujecie się na ten model? Czy jesteście zainteresowani nim w obecnej formie (plotek)? Jak byście widzieli Galaxy Alpha dla siebie?

 

 

źródło: Phone Arena


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x