ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii
Xiaomi Mi 10 chłodzenie

Poznaliśmy prawdopodobną datę premiery rodziny Xiaomi Mi 10

Autor: Kacper Kościański Kategoria: Newsy

Rodzina Mi 10 od Xiaomi to jedne z najbardziej wyczekiwanych smartfonów tego roku. Wcześniejsze plotki mówiły, że ich premiera odbędzie się 11 lutego, czyli w ten sam dzień, w którym Samsung pokaże serię Galaxy S20. Wkrótce zostały one zdementowane, a dziś pojawiły się nowe informacje.

Kiedy odbędzie się premiera wyczekiwanej serii Xiaomi Mi 10? Mamy nowe informacje

xiaomi mi 10 wyglad zdjecia

Dziś światło dzienne ujrzały nowe informacje o premierze rodziny Mi 10. Według informatora konferencja przedstawiająca najnowsze flagowce Chińczyków odbędzie się 13 lutego, jednak tylko online z uwagi na trwającą w najlepsze epidemię koronawirusa. Z kolei zapowiedź tych urządzeń ma mieć miejsce 7 lutego i wtedy też zapewne zostanie podana oficjalna data ich premiery. Jeśli chodzi o rozpoczęcie sprzedaży, to Mi 10 ma trafić do sklepów w Chinach w Walentynki (14 lutego), a droższy i lepszy Mi 10 Pro cztery dni później (18 lutego).

Zobacz także: Nowe układy Nvidii wciąż są tajemnicą, a już wiadomo, że trafią do superkomputera

Dla przypomnienia – znamy już specyfikację Xiaomi Mi 10 i Mi 10 Pro, a także ich wygląd. Dotychczas do kompletu brakowało jedynie daty premiery. Oczywiście pod koniec należy wspomnieć, że podane w tym tekście informacje są tylko i wyłącznie plotkami, które mogą, choć wcale nie muszą się sprawdzić. Dopóki w temacie nie wypowie się samo Xiaomi, niczego nie możemy brać za pewnik. Czekacie na premierę najnowszej rodziny Mi 10 od niesłychanie lubianego Xiaomi? Dajcie znać w komentarzach!

Źródło: GSMArena

Sprawdź najnowsze wpisy