ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii
najchętniej oglądane w hbo go

Poniedziałkowa aktualizacja biblioteki HBO GO

Autor: Kacper Kościański Kategoria: Newsy

HBO GO to jeden z największych serwisów streamingowych na świecie. W ofercie platformy można znaleźć wiele interesujących filmów i seriali, których w dodatku nieustannie przybywa, choć czasami też ubywa. W dzisiejszej aktualizacji biblioteki HBO GO mamy do czynienia z obiema tymi sytuacjami, bowiem coś dodano i coś usunięto.

Aktualizacja oferty HBO GO – co nowego? Luty 2020

HBO GO za darmo

Jak już wspomniałem, dziś na HBO GO coś dodano, ale także coś usunięto. Zawsze zaczynam od dobrych wieści, więc zacznę i tym razem. Pełna lista dzisiejszych nowości prezentuje się następująco:

  • A może Adolf? (2018) [+ audio, + napisy] – gatunek: komedia, kraj pochodzenia: Niemcy

Zobacz także: Z Amazon Prime Video zniknęło prawie 80 filmów i seriali. Sprawdź, co usunięto

Na dobrą sprawę to by było na tyle, jeśli chodzi o nowości – dodano tylko jedną pozycję. Nieco więcej za to usunięto. Mowa o następujących tytułach:

  • Ella i John (2018) – gatunek: dramat, kraj pochodzenia: Francja
  • Paweł, apostoł Chrystusa (2018) – gatunek: historyczny, kraj pochodzenia: Stany Zjednoczone
  • Piotruś Królik (2018) – gatunek: familijny, kraj pochodzenia: Stany Zjednoczone

Na szczęście usunięto same filmy, a oszczędzono seriale, co do których zdecydowanie więcej osób się przywiązuje. A skoro już o serialach mowa, to koniecznie zerknijcie na moje zestawienie przedstawiające najlepsze seriale HBO GO – jest spora szansa, że coś wam się spodoba. Wracając jednak do tematu – nie da się ukryć, że dzisiejsza aktualizacja biblioteki HBO GO nie jest zbyt obszerna. Zawsze jednak mogło być gorzej.

Źródło: Upflix

Sprawdź najnowsze wpisy