samsung-logo

 

Dzisiaj phablety są na porządku dziennym – już niewiele osób dziwią ogromne wyświetlacze o przekątnych powyżej 5 cali, ale wciąż multum ludzi uważa je za zbędne. Producenci uważają inaczej, gdyż teraz każdy flagowy model należy już do tej klasy smartfonów. Jednak w drodze jest najlepszym reprezentant oryginalnych phabletów.

 

Coraz więcej słychać na temat nadchodzącego Samsunga Galaxy Note 4, a więc kolejnego już lubianego smartfonu z ogromnym wyświetlaczem. Niedawno informowaliśmy Was, że bardzo możliwe, iż Koreańczycy zdecydują się zaprezentować ten model jeszcze przed targami IFA w Berlinie.

 

samsung galaxy note 4 ifa zapowiedz zaproszenie

 

Dzisiaj zostało to oficjalnie potwierdzone za sprawą wysłanych zaproszeń na konferencje, która odbędzie się trzeciego września, również w stolicy Niemiec. Czego możemy się spodziewać? Przede wszystkim 5,7-calowego wyświetlacza QHD (2560×1440), który zapewne będzie standardowym ekranem, bez żadnych zagięć na krawędzie. Dodatkowo oczywiście Snapdragon 805 lub Exynos 5433, ogromna ilość pamięci i ulepszony aparat. Jednak plotki mówią, że tego dnia Samsung chce zaprezentować jeszcze kilka innych urządzeń, wśród których znajdą się między innymi Gear VR czy też kolejna odsłona smartwatchy, a więc Gear 3.

 

Niecały miesiąc i posiadacze Galaxy Note’a 3 przestaną być użytkownikami flagowego phabletu Samsunga. Jednak czy zmiana na nowszy model będzie opłacalna? O wszystkim przekonamy się trzeciego września w Berlinie.

 

 

źródło: androidauthorarity.com

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Łukasz Pająk

Wieczny student informatyki, ale już magister inżynier, niedoszły żołnierz, pasjonat mobilnych technologii, motoryzacji i broni, jeden z nielicznych fanów polskiej koszykówki.