ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii
Galaxy Z Flip 5G Snapdragon 865 Plus

Galaxy Z Flip na wideo nie wygląda ekscytująco

Autor: Bartosz Szczygielski Kategoria: Newsy

Samsung Galaxy Z Flip na wideo, które trafiło do sieci, nie prezentuje się jakoś specjalnie wyjątkowo. Wprawdzie do oficjalnej premiery urządzenia zostało jeszcze kilka dni, bo ta ma odbyć się 11 lutego, to już dziś o nowym smartfonie wiemy bardzo dużo. Tylko czy jest na co czekać?

Galaxy Z Flip na wideo
Fot. Ben Geskin / Twitter

Dobrze wiemy, jak to jest w przypadku dużych premier. Wiele informacji wycieka do sieci na kilka dni przed wydarzeniem i nie inaczej jest w przypadku nowego smartfona od Samsunga. O Galaxy Z Flip wiemy praktycznie wszystko, a przynajmniej tak możemy podejrzewać, bo do dnia premiery coś jeszcze może ulec zmianie. Tymczasem teraz możemy rzucić okiem na materiał wideo, który pokazuje sprzęt w pełnej krasie.

Galaxy Z Flip na wideo

Składane smartfony wracają do łask, choć tak naprawdę nigdy z rynku zupełnie nie zniknęły. Samsung miał w swoim portfolio kilka takich modeli, ale zazwyczaj lądowały one na rynku azjatyckim, a my musieliśmy obejść się smakiem. Wiele się zmieniło, kiedy pojawiły się elastyczne ekrany. Mieliśmy już możliwość zobaczenia Samsung Galaxy Fold, a teraz przyszła pora na jego kuzyna. Galaxy Z Flip na wideo umieszczonym na Twitterze przez Bena Geskina wygląda… dziwnie. Oczywiście każdy może do tego design podejść inaczej, ale trudno nie doszukiwać się tutaj nawiązań do Motoroli RAZR.

Zobacz też: Google Maps da się oszukać!

Możemy przyjrzeć się dokładnie, jak rozkładany będzie Galaxy Z Flip i samej jego bryle. Ta nie wyróżnia się niczym specjalnym, a można nawet zaryzykować stwierdzenie, że jest zwyczajnie… nudna. Trudno wprawdzie oczekiwać od smartfona tego, by jego design rzucał na kolana, ale w tym przypadku chciałoby się dostać coś więcej, niż klapkę z elastycznym wyświetlaczem. Niedługo powinniśmy się przekonać, czy wyświetlacz oraz same zawiasy będą na tyle odporne, by wytrzymać codzienne użytkowanie. Po pierwszej „wtopie” z Galaxy Fold Samsung powinien bardzo ostrożnie podchodzić do tego typu rozwiązań w swoich produktach. Miejmy nadzieję, że wyciągnął wnioski i nie czeka nas powtórka z rozrywki. Przekonamy się już 11 lutego, co więcej będzie miał do zaoferowania ten model, bo obecnie widoczny Galaxy Z Flip na wideo w ogóle nie ekscytuje.

Źródło: Twitter

Sprawdź najnowsze wpisy