Motorola Defy+ oficjalnie ogłoszona

Newsy

MotorolaDefyPlus

Najciekawszym producentem dnia zostaje Motorola – najpierw dowiadujemy się o przejęciu jej przez giganta z Mountain View, a chwilę potem ogłasza nowy model, czyli Defy+.

Nie przegap
Gry na HMS – jak wyglądają możliwości AppGallery i innych sklepów?
gry hms huawei call of duty pubg fortnite apex legends mobile
Kontynuujemy przygodę z Huawei Mobile Services. Jest to niejako nasza misja, w której chcemy pokazać, jak wygląda życie bez Usług Google. W ostatnim artykule dotyczącym aplikacji bankowych słusznie zauważyliście w komentarzach, że widać zmiany oraz rosnące zainteresowanie AppGallery. W takim razie w kolejnym kroku pojawiają się gracze. Czy gry w sklepie Huawei są godne uwagi? […]

Nietrudno się domyślić, że jest to po prostu ulepszona wersja starej, dobrej Defy, której największą bolączką był brak aktualizacji. Pomimo tego, smartfon okazał się trafionym pomysłem – wielu ludzi przed specyfikację stawia wytrzymałość.

Oczywiście najnowsze urządzenie nie może być gorsze i również jest odporne na kurz, zarysowania, a także zanurzenie (standard IP 67). Pozostałe parametry prezentują się następująco:

  • 3,7-calowy wyświetlacz w ‚wysokiej rozdzielczości’ (nie zostało to sprecyzowane);
  • procesor 1 GHz;
  • aparat 5 Mpx z fleszem;
  • 2 GB pamięci wewnętrznej + w zestawie karta microSD 2 GB;
  • bateria o pojemności 1700 mAh;
  • Android 2.3;
  • Motoblur;

W skrócie, wygląda to na porządny telefon z mocną baterią.

Według informacji prasowej, Defy+ będzie dostępna także na terenie Europy (w końcu pierwsze przecieki pochodziły z Niemiec), możemy się jej spodziewać wczesną jesienią. Szykuje się ciekawa propozycja dla podróżników i wszystkich osób, którym zależy na wytrzymałości. Podoba wam się ta propozycja od Motoroli?

źródło: androidcentral.com


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x