ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii
Odwołanie premiery Nubii Red Magic 5G

Nubia Red Magic 5G z szybkim ładowaniem, które przebije nawet Xiaomi Mi 10 Pro

Autor: Kacper Kościański Kategoria: Newsy

W dzisiejszych czasach szybkie ładowanie w smartfonach to bardzo pożądana funkcja, która często się przydaje. Dwa dni temu potwierdziło się, że wyczekiwany Mi 10 Pro od Xiaomi otrzyma szybkie ładowanie o mocy 66 W. Wygląda jednak na to, że wspomnianą konstrukcję przebije pod tym względem Nubia Red Magic 5G. Zapowiada się niemała rewolucja!

Nubia Red Magic 5G z naprawdę szybkim ładowaniem

Nubia Red Magic 5G

Nubia Red Magic 5G zapowiada się na prawdziwą bestię. Urządzenia ma zostać wyposażone m.in. w ekran z częstotliwością odświeżania na poziomie 144 Hz, procesor Snapdragon 865, a także szybkie ładowanie 80 W. O wspomnianym szybkim ładowaniu poinformował dziś na chińskim portalu Weibo prezes Nubii, Ni Fei, więc możemy brać to doniesienie za pewnik. 80 W zdecydowanie robi wrażenie – wszystko wskazuje na to, że Nubia Red Magic 5G będzie pierwszym smartfonem dostępnym w regularnej sprzedaży, który zaoferuje szybkie ładowanie o takiej mocy

Zobacz także: Autonomiczny tramwaj jeździ już w Polsce – czy motorniczy będą musieli pożegnać się z pracą?

Wygląda na to, że wojna na liczbę aparatów już się zakończyła, ale za to rozpoczęła się kolejna – tym razem na moc szybkiego ładowania. Niemniej jednak osobiście nie mam nic przeciwko, bo jest to funkcja, które bardzo często się przydaje, choć na dłuższą metę nie jest raczej zdrowa dla akumulatora. Dokładna data premiery Nubii Red Magic 5G nie jest jeszcze znana, lecz smartfon powinien zostać oficjalnie zaprezentowany jeszcze w tym kwartale. Będzie to urządzenie w szczególności dedykowane graczom. Czekacie? Dajcie znać w komentarzach!

Źródło: GSMArena

Sprawdź najnowsze wpisy