Instagram to jeden z najpopularniejszych portali społecznościowych na świecie. Z tego względu Facebook, jego właściciel, nieustannie wprowadza do niego nowe funkcje, które użytkownicy przyjmują lepiej lub gorzej. Teraz wyszło na jaw, że gigant testuje kolejną nowość, która już od dawna jest dostępna w komunikatorze Messenger. Nie jest to oczywiście nic wielkiego, ale zawsze.

Nowa funkcja w komunikatorze Instagrama prosto z Messengera

Jedną z najczęściej wykorzystywanych funkcji w Instagramie jest wbudowany w niego prosty komunikator. Wygląda jednak na to, że wkrótce stanie się on nieco bardziej rozbudowany, bo użytkownicy otrzymają możliwość reagowania na konkretne wiadomości – tak samo jak w Messengerze. Nowość odkryła niezastąpiona Jane Manchung Wong, czyli kobieta, która zajmuje się szukaniem śladów nieudostępnionych jeszcze funkcji w kodzie popularnych aplikacji.

Zobacz także: [Promocje dnia] Procesor AMD Ryzen 5 3600, smartwatch Fitbit Blaze Blue L, telewizor Philips 55PUS7504/12 i więcej w super cenach!

Wong nie jest jedynym źródłem informacji o istnieniu opisywanej funkcji, bowiem jej testy potwierdził także Alex Voica, menedżer ds. Komunikacji na Facebooku. Gdy nowość zostanie wydana, powinna działać identycznie jak na Messengerze – reakcje będzie można wywołać przytrzymując palec na konkretnej wiadomości. Niestety na chwilę obecną nie wiadomo, kiedy to rozwiązanie trafi do komunikatora w Instagramie, lecz zapewne już niedługo. Co o tym sądzicie? Dajcie znać w komentarzach!

Źródło: PhoneArena

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Kacper Kościański

Pasjonat nowych technologii, dobrych seriali i gier.