Android 10 ujrzał światło dzienne na początku września ubiegłego roku. Mimo że od jego premiery minęły już niemal trzy miesiące, nadal mało który smartfon może się pochwalić najnowszą aktualizacją. Na szczęście dziś wyczekiwany Android 10 w wersji stabilnej (oficjalnej) zaczyna trafiać do pierwszych użytkowników smartfona Realme XT.

Realme XT otrzymuje aktualizację do najnowszej wersji Realme UI z Androidem 10

Realme XT z pakietem poprawek

Realme XT to bardzo przyzwoity smartfon ze średniej półki wydajnościowej, który w dniu premiery działał na bazie Androida 9 Pie. Wszyscy użytkownicy wspomnianego urządzenia z pewnością się ucieszą, bo dziś firma zaczęła rozprowadzać przeznaczoną dla niego aktualizację do najnowszej wersji Realme UI na bazie Androida 10. Uaktualnienie jak zawsze jest udostępniane przez OTA, falami, co oznacza, że nie wszyscy otrzymają je w tym samym czasie.

Zobacz także: [Promocje dnia] AMD Ryzen 5 3600, Fitbit Blaze Blue L, Philips 55PUS7504/12 i więcej w super cenach!

Aktualizacja nosi oznaczenie RMX1921EX_11_C.01 i naturalnie wprowadza wiele nowości. Najważniejszymi z nich są bez wątpienia m.in. nowe intuicyjne gesty, nowy design nakładki, poprawiony interfejs do obsługi smartfona jedną ręką, Tryb Skupienia oraz nowe dźwięki i animacje. Niestety uaktualnienie jest na chwilę obecną dostępne tylko w Indiach, jednak znając Realme, już w ciągu najbliższych kilku dni powinno trafić także do innych zakątków świata. Aby nie przegapić aktualizacji, warto regularnie próbować wywołać ją ręcznie w ustawieniach smartfonach.

Źródłó: GSMArena

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Kacper Kościański

Pasjonat nowych technologii, dobrych seriali i gier.