Google to prawdziwy gigant, który ma w swoim portfolio wiele różnych platform. Dziś dołączyła do niego kolejna o nazwie Tangi, która umożliwia użytkownikom publikowanie krótkich poradników w formie wideo. Pomysł wydaje się ciekawy, więc miejmy nadzieję, że Google będzie sumiennie rozwijać swój nowy projekt i nie porzuci go po krótkim czasie tak jak w przypadku wielu innych aplikacji.

Google Tangi, czyli nowa platforma społecznościowa od Google

Google Tangi

Google Tangi to nowa platforma społecznościowa od Google, która jest dostępna przez przeglądarkę pod adresem Tangi.co oraz przez aplikację mobilną, która na chwilę obecną jest dostępna tylko na… iOS. Dziwne, że gigant z Mountain View zdecydował się umieścić swoją nową aplikację najpierw w sklepie swojego największego konkurenta, zamiast w Google Play. Pomińmy jednak ten szczegół: Tangi pozwala użytkownikom na publikowanie poradników w formie wideo o maksymalnej długości wynoszącej 60 sekund.

Zobacz także: [Promocje dnia] Motorola Moto G7 Plus, Xiaomi Redmi Note 7, AMD Ryzen 5 1600 i więcej w super cenach!

Aktualnie dostępnymi kategoriami na platformie są Sztuka, Gotowanie, DIY (Zrób to sam), Moda i uroda oraz Lifestyle. Dziwne, że pominięto technologię – poradników wideo w temacie rootowania smartfona czy naprawy ekranu nadal trzeba szukać na YouTubie. Prócz publikowania treści wideo, użytkownicy mogą się także ze sobą porozumiewać za pomocą komentarzy, co jest zresztą standardem w przypadku platform społecznościowych. A wy co sądzicie o Tangi? Dajcie znać w komentarzach!

Źródło: Android Authority

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Kacper Kościański

Pasjonat nowych technologii, dobrych seriali i gier.