Netflix to obecnie największy i najpopularniejszy serwis streamingowy na świecie, który regularnie aktualizuje zawartość swojej biblioteki. Nieustanne dodawanie nowych pozycji jest bowiem konieczne, aby utrzymać zainteresowanie obecnych użytkowników oraz przyciągać nowych potencjalnych subskrybentów. Ciężko o dzień, w którym na Netflixie nie pojawiłoby się coś nowego – dzisiejsza data nie jest wyjątkiem, bowiem dodano garść nowości. Z pełną aktualizacją biblioteki możecie się zapoznać w dalszej części niniejszego tekstu.

Aktualizacja biblioteki Netflixa – co dziś dodano? Styczeń 2020

Netflix

Wszyscy subskrybenci Netflixa z pewnością się ucieszą, bo dziś do oferty platformy zawitało kilka nowości. Zapewne jesteście tu po konkrety, więc nie będę przedłużać – pełna lista dodanych produkcji prezentuje się następująco:

  • Riverdale (2017) [odcinek S04E11] [+ audio, + napisy]
  • Plagi Breslau (2018) [+ audio, + napisy]
  • Ki (2011) [+ audio]
  • What the Love! with Karan Johar (2020) [7 odcinków] [+ audio, + napisy]
  • Ainori Love Wagon: African Journey (2019) [22 odcinki] [+ napisy]
  • The Stranger (2020) [8 odcinków] [+ audio, + napisy]

Zobacz także: Oto pierwszy sposób, aby Samsung Galaxy S8 i Note8 poznały, czym jest Android 10

Powyższe zestawienie zawiera dokładnie sześć pozycji – nowe filmy, seriale i odcinki seriali. A skoro już o serialach mowa, to koniecznie przeczytajcie mój tekst o najlepszych serialach Netflixa – być może coś wam się spodoba i pochłonie was na długie godziny. Dajcie znać w komentarzach, z których nowości cieszycie się najbardziej!

Źródło: Upflix