We wrześniu ubiegłego roku odbyła się oficjalna prezentacja nowych flagowców Google, rodziny Pixel 4. W jej skład wchodzi Pixel 4 i Pixel 4 XL, jednak to ten pierwszy został teraz bardzo mocno przeceniony, dzięki czemu dzisiejszy dzień jest idealnym momentem na złożenie zamówienia. Ten wysoko oceniany smartfon można bowiem aktualnie kupić za około 2450 zł z wysyłką.

Świetna promocja na Pixela 4, której lepiej nie przegapić, bo może się prędko nie powtórzyć

google pixel 4 materialy promocyjne

Google Pixel 4 to flagowiec z krwi i kości, w którego wnętrzu znajduje się m.in. procesor Snapdragon 855, 6 GB RAM i 64 GB pamięci wbudowanej. Premierowa cena tego urządzenia wynosiła 799 dolarów, czyli około 3100 zł, jednak dziś można je kupić wyraźnie taniej, bo za około 2450 zł z wysyłką. Aby dokonać zakupu, przejdźcie do sklepu poniżej.

Powyższa cena to cena ostateczna – zawiera koszty wysyłki oraz różnicę podatku. Przy finalizowaniu zamówienia można wybrać płatność w euro lub w złotówkach, jednak najbardziej opłaca się zapłacić w euro, np. przez Revoluta, który niemal nie pobiera opłat za przewalutowanie. W przypadku chęci zapłaty w złotówkach cena ostateczna będzie nieco wyższa i wyniesie w sumie 2526,09 zł. Dostawa zostanie zrealizowana w ciągu 1-3 tygodni.

Jeśli nie możecie sobie poradzić ze złożeniem zamówienia na Amazonie, to koniecznie zapoznajcie się z moim poradnikiem pod tytułem „Jak kupować na Amazon?„. Skusicie się na zakup? Dajcie znać w komentarzach!

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Kacper Kościański

Pasjonat nowych technologii, dobrych seriali i gier.