allegro smog koronawirus

Sprzedawcy na Allegro mogą zacierać ręce. Wszystko przez… smog i koronawirusa

Newsy

Smog oraz koronawirus sprawiły, że część sprzedawców na Allegro zaczęła osiągać znacznie lepsze wyniki sprzedaży. Te dwa negatywne zjawiska, a konkretnie rozgłos z nimi związany, spowodowały wzrost zainteresowania klientów niektórymi typami produktów.

Co smog i koronawirus mają do sprzedaży na Allegro?

allegro smog koronawirus

W miarę tego, jak rosła ilość pojawiających się w mediach informacji o smogu oraz o negatywnych konsekwencjach oddychania zanieczyszczonym powietrzem, coraz więcej osób zaczęło chodzić w maseczkach ochronnych po ulicach polskich miast. Prawdziwy szczyt popularności maseczki osiągnęły jednak niedługo po ogłoszeniu epidemii związanej z koronawirusem. W serwisie Allegro niektóre produkty tego typu znacznie podrożały. Mimo tego coraz więcej modeli jest niedostępnych, ponieważ zainteresowanie klientów przerasta możliwości producentów. Rośnie również popyt na jednorazowe rękawiczki. Gdy w lokalnych aptekach zaczęło brakować ochronnych akcesoriów, popularność tego typu produktów na platformach typu Allegro wzrosła jeszcze bardziej. Jednak również w internecie obok ofert z maseczkami coraz częściej pojawia się napis brak dostępności w magazynie.

Nie przegap
Najlepsze aplikacje z AppGallery – gry i programy, które warto pobrać
huawei appgallery sklep play zastepstwo
AppGallery to jeden z największych sklepów z programami i grami na Androida. Stanowi on część Huawei Mobile Services i już pokrótce przybliżyliśmy Wam, jak tak naprawdę on działa oraz co oferuje. Tymczasem sprawdźmy, co konkretnie skrywa to miejsce. O ile sam sklep prowadzi rankingi tytułów, które cieszą się największym zainteresowaniem, to postanowiłem wybrać dla Was […]

Czytaj także: Kontrola skarbowa i zawieszona sprzedaż. To koniec sklepu BestCena?

Grupa sprzedawców, która posiada w swojej ofercie ochronne akcesoria, może cieszyć się z dobrych czasów dla działalności, którą prowadzą. To zwrot po ogłoszeniu przez Allegro podwyżek prowizji dla sprzedawców. Eksperci radzą jednak, by nie szturmować aptek i sklepów oferujących maseczki. Skuteczność masek zależy od zastosowanych w nich filtrów, natomiast zwykłe maseczki chirurgiczne chronią jedynie przez kilkanaście minut. W dodatku zdaniem Głównego Inspektoratu Sanitarnego maski potrafią w większym stopniu chronić już zarażoną osobę niż zdrową. Póki co w Polsce nie potwierdzono przypadku zachorowania związanego z koronawirusem, jednak zdaniem Ministerstwa Zdrowia jest to tylko kwestią czasu.

źródło: money.pl


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x