Stosunkowo niedawno POCO odłączyło się od Xiaomi i stało się niezależną marką. Krótko po tym firma poinformowała, że już w lutym pokaże światu swój nowy smartfon. Wiadomo już, że chodzi o POCO X2, kolejny sprzęt po fenomenalnym Pocophone F1. Teraz dotarły do nas nowe zdjęcia POCO X2, a także poznaliśmy jego cenę, która sugeruje, że znów będziemy mieli do czynienia z murowanym hitem.

Cena POCO X2 będzie bardzo niska – nowe informacje

Poco

POCO X2 zbliża się wielkimi krokami, bo jego premiera odbędzie się już 4 lutego. Dzięki publikacji z Indii dziś dowiedzieliśmy się, ile w tym kraju będzie trzeba zapłacić za podstawową wersję wspomnianego smartfona (6/64 GB). Mówiąc krótko – 18999 rupii indyjskich, co z kolei przekłada się na około 1030 zł. Cena w innych państwach z pewnością będzie zbliżona. Cenę oraz sam smartfon uwieczniono na powyższej grafice, jednak wygląd POCO X2 nie powinien być już dla nikogo zaskoczeniem, bo kilka dni temu zaobserwowaliśmy go na filmie – to po prostu Redmi K30 w przebraniu.

Nie przegap
Bsafer.pl – chroń i kontroluj swoje dane osobowe, zanim będzie za późno
bsafer.pl
Ochrona danych osobowych to poniekąd problem, który jeszcze nie pojawił się w świadomości zbyt wielu osób. Głośno zrobiło się o nim dopiero w momencie, gdy Unia Europejska wprowadziła RODO (Rozporządzenie o Ochronie Danych Osobowych). Jednak głośno było tylko dlatego, że trzeba było się dostosować i miało to wydźwięk nie tak pozytywny, jak oczekiwaliby tego sami […]

Zobacz także: Problemy z Voyager 2 prawie rozwiązane – jeden z najdalszych tworów ludzkości wciąż żyje

Jakby tego było mało, dziś jeden z najpopularniejszych sklepów w Indiach, Flipkart, zdradził, że POCO X2 będzie wspierać szybkie ładowanie o mocy 27 W. Ponadto urządzenie będzie mogło się pochwalić 6,67-calowym ekranem z częstotliwością odświeżania na poziomie 120 Hz i poczwórnym aparatem z tyłu. Na chwilę obecną to wszystko, co wiemy o POCO X2, ale na szczęście do jego premiery pozostało tylko pięć dni.

Źródło: GSMArena
Kacper Kościański

Pasjonat nowych technologii, dobrych seriali i gier.