monitory qbr samsung

Samsung wprowadza nowe monitory z serii QBR. Czym się charakteryzują?

Newsy

Samsung poinformował dzisiaj o tym, że w sprzedaży pojawiają się jego nowe monitory, tworzące linię QBR. Urządzenia mają być profesjonalnym sprzętem, przeznaczonym do użytku, chociażby w placówkach handlowych.

Jakie cechy mają monitory QBR od firmy Samsung?

Monitory QBR charakteryzują się rozdzielczością FullHD, matową matrycą oraz lekką konstrukcją. Mają także wbudowany player MagicInfo, który wg. Samsunga ma pozwolić na łatwe zarządzanie treścią. Nowe monitory QBR mają ekrany o przekątnej 13″. Urządzenia można zarówno powiesić na ścianie, jak i postawić na ladzie. Możliwe jest również wkomponowanie monitorów w infokioski. Dotykowa wersja nowego monitora z linii QBR ma pozwolić na pogłębione interakcje z klientami. Podczas spotkania klienta ze sprzedawcą/przedsiębiorcą, osoba zainteresowana usługami lub produktami firmy będzie mogła samodzielnie uzyskać dostęp do pogłębionych informacji na temat oferty, bez proszenia osoby ją obsługującej o włączenie przeglądarki.

Nie przegap
Najlepsze aplikacje z AppGallery – gry i programy, które warto pobrać
huawei appgallery sklep play zastepstwo
AppGallery to jeden z największych sklepów z programami i grami na Androida. Stanowi on część Huawei Mobile Services i już pokrótce przybliżyliśmy Wam, jak tak naprawdę on działa oraz co oferuje. Tymczasem sprawdźmy, co konkretnie skrywa to miejsce. O ile sam sklep prowadzi rankingi tytułów, które cieszą się największym zainteresowaniem, to postanowiłem wybrać dla Was […]
monitory qbr samsung

Kompaktowa konstrukcja, z płaską tylną obudową pozwala na instalację monitora praktycznie w dowolnym miejscu. Można powiesić go na ścianie, wykorzystać znajdujące się w zestawie ergonomiczne nóżki i postawić na ladzie czy bezpośrednio obok produktu lub wkomponować w infokiosk – czytamy w komunikacie Samsunga.

Czytaj także: Unia Europejska dopuszcza Huaweia do budowy sieci 5G

Bezpieczeństwo treści oraz urządzeń w nowych monitorach ma zapewnić system Samsung Knox. Wg. firmy, gwarantuje on trzywarstwową ochronę, na poziomie aplikacji, platformy i sprzętu. Samsung poinformował, że ekrany monitorów z serii QBR spełniają wymogi kompatybilności elektromagnetycznej (EMC klasy B) oraz wymogi normy IP5x. Ma to zagwarantować niezawodność urządzeń, także podczas pracy w środowisku o dużym zapyleniu.

źródło: informacja prasowa


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x